Vilistlaste kokkutulek 22. juunil! 18. juuni Kuressaare Hariduse Kool

Saaremaa Ühisgümnaasiumi ja Kuressaare Hariduse Kooli vilistlaste kokkutulek toimub 22. juunil 2024!

Õhtuse peo fotogalerii (Gert Lutter)
Õhtuse peo fotogalerii ja video (Saarte Hääl)

Seoses kokkutulekuga:
- Koolimaja avatakse kell 14.00. Võimalusel tule ja võta registratuurist enne kella 17.00 ka õhtuse peo käepael, kui pole plaanis kooliprogrammist osaleda.
- Päevasele programmile koolis ei ole kohtade arv piiratud. Kohale võib tulla ka eelneva registreerimiseta. Aulal on küll piirid ees, aga aktust kantakse üle mitmes klassiruumis.
- Kõik osalejad saavad registratuurist infovoldikud, kus olulised ruumid ja ajad kirjas.
- Võta kaasa sularaha, sest õnneloosi eest ei saa kaardiga tasuda. Üks õnneloos on 10€ ning neid saab osta juba koolimajas enne õhtust pidu.
- Õhtusele peole enam kohti pakkuda ei ole. Võimalusel istub lend ühes lauas, aga ära mahtumiseks on mõni lend paigutatud olude sunnil kahte lauda.

***

Kokkutulekule registreerunud koolikaaslasi näeb SIIN (nimekiri täieneb jooksvalt osalustasude laekumise põhjal)

Facebooki ürituse lehte näeb SIIN (75. lennu õnneloos, vilistlaskoor jm jooksev info)

Üldine ajakava:
14.00-15.30 Värske remondi läbinud koolimaja tuurid (toimuvad iga 30-minuti tagant)

15.30-16.30 Kohtumine klassijuhatajate ja aineõpetajatega (klassiruumide info jaotus kohapeal)
Kõik endised klassijuhatajad on koolimajja õpilastega kohtuma oodatud ilma tasuta. Anna enda tulemisest korraldajale märku.

17.00-18.30 Kontsert-aktus kooli aulas, konfereerib Andres Karu
17.00-20.00 Võimalus sööklas einestada (supp sisaldub osalustasus), lendude pildistamine
Koolimaja jääb soovijatele avatuks kella 21.00-ni.

20.00 Õhtune programm Kuressaare spordihoones (vanusepiirang 18+):
* suupisted, tervitusjook + tasuline baar
* tantsuks mängib ansambel Regatt
* õnneloos (võta kaasa sularaha, 10€/pilet!)
* oksjon
* õhtut juhib Mihkel Vendel
* üllatusesinejad

Osalustasud:
15€ - ainult koolimajas toimuv programm (võimalus tasuda kohapeal sularahas)
45€ - ainult spordihoone programm
50€ - koolimaja ja spordihoone programm
Osalustasudest üle jäänud summa kantakse kooli aula klaverifondi.

Spordihoones toimuva peo istekoha lauas tagab ettemakstud osalustasu.
Istekohtade arv on piiratud. Lauad komplekteeritakse lendude kaupa. Muudest soovidest anda teada "Lisainfo" all.

Kinnitamiseks palume teha pärast registreerimist ülekanne kontole:

MTÜ SÜGress
EE341010220196521221
SEB
Selgitusse kirjutada "Kooli kokkutulek, oma nimi". Makstes mitme inimese eest, siis lisada kõikide osalejate nimed.
Konto andmed on näha ka pärast registreerimist.

Kui tekib küsimusi või soovid programmi panustada, pöördu huvijuhi poole: Arti Allmägi, arti.allmagi@hariduse.edu.ee, 53869442

Täname:
Saarte Hääl
Raadio Kadi
Saaremaa Spordikool
Ansambel Regatt
Kaimo Catering
Peopärl
Saar Music
Karli Foto
Andres Karu
Mihkel Vendel
Gert Lutter
Vikerraadio
G4S
Õnneloosi panustajad (Marju Roberts, Julian Raun, Anu Auga, Kadri Kiis, Sille Sarapuu, Anna-Liisa Vares, Maria Väli, Marili Otstavel, Liis Ojasaar, Taavi Sepp, Katrin Sepp, Leana Vapper, Diana Õun, Tarvo Vaarmets, Stella Hommik, Märt Pikkani, Kätlin Hommik, Piret Puusepp, Merike Lipu, Sandra Loo, Mari Maltis, Krisela Uussaar, Anneli Pihl, Timo Teern, Margit Mägi, Ivo Linna, XLV lend, Joosep Preedin, Karin Seegel, Reena Seema, Villi Pihl, Hanna Saaretalu, Grete Pastak, Indrek Peil, Anne Teigamägi, Kaie Lepp, Irena Sink, Erle Pulk, Imbi Pundi ja Viljar Aro)
Õnneloosi korraldajad Liis Ojasaar, Marju Roberts ja Julian Raun.
Oksjoni panustajad (Anne Olop, Ivo Linna, Lembit Uustulnd, Ivar Kaasik, Jaanika Tiitson)
Oksjoni korraldaja Aado Haandi.

Õhtuse peo fotogalerii (Gert Lutter)
Õhtuse peo fotogalerii ja video (Saarte Hääl)

Seoses kokkutulekuga:

Üldine ajakava:

17.00-18.30 Kontsert-aktus kooli aulas, konfereerib Andres Karu
Koolimaja jääb soovijatele avatuks kella 21.00-ni.

20.00 Õhtune programm Kuressaare spordihoones (vanusepiirang 18+):
* suupisted, tervitusjook + tasuline baar
* tantsuks mängib ansambel Regatt
* õnneloos (võta kaasa sularaha, 10€/pilet!)
* oksjon
* õhtut juhib Mihkel Vendel
* üllatusesinejad

Osalustasud:
15€ - ainult koolimajas toimuv programm (võimalus tasuda kohapeal sularahas)
45€ - ainult spordihoone programm
50€ - koolimaja ja spordihoone programm
Osalustasudest üle jäänud summa kantakse kooli aula klaverifondi.

Spordihoones toimuva peo istekoha lauas tagab ettemakstud osalustasu.

Kinnitamiseks palume teha pärast registreerimist ülekanne kontole:

MTÜ SÜGress
EE341010220196521221
SEB
Konto andmed on näha ka pärast registreerimist.

Täname:
Saarte Hääl
Raadio Kadi
Saaremaa Spordikool
Ansambel Regatt
Kaimo Catering
Peopärl
Saar Music
Karli Foto
Andres Karu
Mihkel Vendel
Gert Lutter
Vikerraadio
G4S
Õnneloosi korraldajad Liis Ojasaar, Marju Roberts ja Julian Raun.
Oksjoni korraldaja Aado Haandi.