Õppetöö

Konsultatsiooniajad 2021/2022 I pa (S21)


** vajalik eelnev kokkulepe õpetajaga


  Esmasp Teisip Kolmap Neljap Reede
Kristi Aro          
Mari Ausmees     14.35 (109)    
Ly Haandi**     14.35 (104)    
Rita Ilves**       11.55 (304)  
Reeli-Alli Kaesvelt 15.20 (104)
järeltööd
15.20 (104)      
Jaanika Kask          
Ruta Kelt     13.40 (202)    
Kaie Kesküla          
Marit Kikas**   8.30 (210)     14.35 (104)
Marju Kirss       15.25 (304)  
Sirje Kreisman     12.30 (312) 12.30 (109)  
Merike Kuldsaar   14.35 (105)      
Enn Laanemäe          
Riina Laanes     14.35 (310)    
Merle Lepik       13.40 (203) 12.50 (203)
Kaie Lepp 13.40 (209)        
Arne Loorpuu          
Marika Mets   11.00 (206)   11.00, 12.50 (206)  
Aime Metsmaa          
Marina Mäetalu 13.40 (102)       12.50 (102)
Margit Mägi       13.40 (311)  
Mart Mölder 14.35 (104)        
Janne Nurmik       13.40 (306)  
Liis Ojasaar**   14.30-16.00 (309)   14.30-16.00 (309)  
Merje Oopkaup         15.30 (312)
Ljubov Paju 8.30 (309)        
Väino Paju          
Inga Pariis     15.25 (105)    
Henrik Pihl          
Tatjana Piht       14.35 (104)  
Viire Pors       13.40 (101) 12.50 (101)
Merle Prii**       12.00 (302) 8.30 (308)
Marina Priske 8.25 (304)        
Erle Pulk          
Monika Heleene Pärt     14.35 (313)    
Tiia Rihvk**     11.00 (212)    
Katrin Rosin       13.40 (201)  
Karin Saare

5.-6.kl
14.35 (109)

7.-9.kl
8.45 (313)
järeltööd 5.-9.kl
15.25 (109)

     
Irena Sink 12.50 (204)   12.50 (204)    
Ester Sõtšova**     14.35 (110)    
Ivar Tamm          
Liina Truu   14.30-16.00 (110)      
Katrin Usin 13.40 (103)        
Kaisi Õispuu     13.40 (305)    
  Esmasp Teisip Kolmap Neljap Reede

Väikeklassid

  Esmasp Teisip Kolmap Neljap Reede
Taimi Arnus          
Kätlin Hommik          
Liis Kala-Peäske          
Argo Kirss          
Erki Kuusk          
Marika Kuusk          
Christina Köster          
Merje Lindmäe          
Madli Mikli          
Sirje Paakspuu**          
Ann Parbus          
Monika Põld          
Kadri Pääsukene          
Maris Rattasepp          
Helen Reino          
Riina Soon**     14:00    
Anne Teigamägi          
Marika Tiikmann**   14.00 (õ209)     14.00 (õ306)
Janne Traumann          
Merlin Vares          
Velve Vipp**   14.00-16.00
(õ302 / õ301)
     
Mare Vogt          
Ainar Õunpuu**     14.35 (õ317)    
  Esmasp Teisip Kolmap Neljap Reede

 

Väikeklassid

  Esmasp Teisip Kolmap Neljap Reede
Taimi Arnus          
Kätlin Hommik          
Liis Kala-Peäske          
Argo Kirss          
Erki Kuusk          
Marika Kuusk          
Christina Köster          
Merje Lindmäe          
Madli Mikli          
Sirje Paakspuu**          
Ann Parbus          
Monika Põld          
Kadri Pääsukene          
Maris Rattasepp          
Helen Reino          
Riina Soon**     14:00    
Anne Teigamägi          
Marika Tiikmann**   14.00 (õ209)     14.00 (õ306)
Janne Traumann          
Merlin Vares          
Velve Vipp**   14.00-16.00
(õ302 / õ301)
     
Mare Vogt          
Ainar Õunpuu**     14.35 (õ317)    
  Esmasp Teisip Kolmap Neljap Reede

 

  Esmasp Teisip Kolmap Neljap Reede
Kristi Aro          
Mari Ausmees     14.35 (109)    
Ly Haandi**     14.35 (104)    
Rita Ilves**       11.55 (304)  
Reeli-Alli Kaesvelt 15.20 (104)
järeltööd
15.20 (104)      
Jaanika Kask          
Ruta Kelt     13.40 (202)    
Kaie Kesküla          
Marit Kikas**   8.30 (210)     14.35 (104)
Marju Kirss       15.25 (304)  
Sirje Kreisman     12.30 (312) 12.30 (109)  
Merike Kuldsaar   14.35 (105)      
Enn Laanemäe          
Riina Laanes     14.35 (310)    
Merle Lepik       13.40 (203) 12.50 (203)
Kaie Lepp 13.40 (209)        
Arne Loorpuu          
Marika Mets   11.00 (206)   11.00, 12.50 (206)  
Aime Metsmaa          
Marina Mäetalu 13.40 (102)       12.50 (102)
Margit Mägi       13.40 (311)  
Mart Mölder 14.35 (104)        
Janne Nurmik       13.40 (306)  
Liis Ojasaar**   14.30-16.00 (309)   14.30-16.00 (309)  
Merje Oopkaup         15.30 (312)
Ljubov Paju 8.30 (309)        
Väino Paju          
Inga Pariis     15.25 (105)    
Henrik Pihl          
Tatjana Piht       14.35 (104)  
Viire Pors       13.40 (101) 12.50 (101)
Merle Prii**       12.00 (302) 8.30 (308)
Marina Priske 8.25 (304)        
Erle Pulk          
Monika Heleene Pärt     14.35 (313)    
Tiia Rihvk**     11.00 (212)    
Katrin Rosin       13.40 (201)  
Karin Saare

5.-6.kl
14.35 (109)

7.-9.kl
8.45 (313)
järeltööd 5.-9.kl
15.25 (109)

     
Irena Sink 12.50 (204)   12.50 (204)    
Ester Sõtšova**     14.35 (110)    
Ivar Tamm          
Liina Truu   14.30-16.00 (110)      
Katrin Usin 13.40 (103)        
Kaisi Õispuu     13.40 (305)    
  Esmasp Teisip Kolmap Neljap Reede