Elu koolis

Huviringid



Kuressaare Hariduse Kooli huviringides osalemiseks peab vanem lapse ringi registreerima Saaremaa valla huvihariduseregistris https://saaremaa.huviregister.ee.
Samast leiad huviringide kohta täpsemat infot kui valid teenusepakkujaks Kuressaare Hariduse Kool.

Õppeaastal 2021/2022 on valikus 38 huviringi.

 

Ring

Sihtgrupp

Toimumise aeg

Koht

Juhendaja

RAHVATANTS 

1

Rahvatants 1.kl

1. klass 

E  12.50-13.35

Upa saal 

Eena Mark

2

Rahvatants 2.kl

2. klass 

E  13.45-14.30

Upa saal 

Eena Mark

3 Rahvatants algklassid 3.-4. klass N  13.45-15.15 Upa saal Eena Mark
4 Rahvatants II kooliaste 5.-6. klass T  15.30-17.00 Kuressaare Vanalinna Kool Eena Mark

LOODUS

5

Bioloogia 6.ab

6. klass 

E  14.35-15.20
K  14.35-15.20

212

Inge Vahter

6 Bioloogia 7.ab 7.-8. klass E  15.20-16.10 212 Inge Vahter
7 Bioloogia 9.a 9. klass K  16.10-17.00 212 Inge Vahter
8 Loodusteaduslikud uurimistööd 6.-9. klass E  16.10-17.00
K  15.20-16.10
212 Inge Vahter
9 Väikesed loodussõbrad 4.d 4. klass N  13.45-14.30 306 Janne Nurmik

DRAAMA ja MEEDIA

10

Meediaring 3.d

3. klass 

N  15.00-16.00

203

Merle Lepik

11 Kooliteater Kreputlased 5.-7. klass N  17.00-19.00 Kingu õ214 / Kultuurikeskus Rita Ilves

MUUSIKA

12

Poistekoor Kratid

1.-6. klass 

E  13.45-14.45

204, 303

Mari Ausmees, Riina Laanes

13 Mudilaskoor JO-LE-MI 2.-4. klass T  13.45-15.15 109, 305, Upa saal Riina Laanes, Mari Ausmees
14 2. klasside ansambel 2. klass N  13.00-13.45 101 Mari Ausmees
15 Tütarlastekoor Kressendo 5.-7. klass K  16.30-18.00 Kultuurikeskus Mari Ausmees, Riina Laanes
16 Ukulele ring 2.-4. klass N  14.35-16.05 105 Riina Laanes
17 5. klasside ansambel 5. klass kokkuleppel juhendajaga 1 t/n Upal Riina Laanes
18 Rütmika ja muusika 1.-4.kl 1.-4. HEV klass K  14.00-14.45 Kingu õ101 Sirje Paakspuu
19 Rütmika ja muusika 5.-9.kl 5.-9. HEV klass T  14.00-14.45 Kingu õ101 Sirje Paakspuu

SPORT

20

Mõttemängude ring

2.-4. klass 

E  14.35-15.20

202

Gunnar Usin

21 Male (algajad) al 1. klass K  12.50-13.35
N  12.50-13.35
205 Gunnar Usin
22 Male (edasijõudnud)   K  13.45-15.15
N  13.45-15.15
205 Gunnar Usin
23 1. klasside pallimängud 1. klass N  13.30-15.00 Spordihoone Irena Sink
24 Joogaring algklassidele 1.-4. klass K  15.00-15.45 NoSpa (Lasteaia 7) Madli Mikli
25 Joogaring 1. klassile 1. HEV klass K  12.00-12.45 NoSpa (Lasteaia 7) Madli Mikli
26 Joogaring 2. klassile 2. HEV klass T  13.00-13.45 NoSpa (Lasteaia 7) Madli Mikli
27 Joogaring 3. klassile 3. HEV klass K  13.00-13.45 NoSpa (Lasteaia 7) Madli Mikli
28 Joogaring 4.-5. klassile 4.-5. HEV klass K  14.00-14.45 NoSpa (Lasteaia 7) Madli Mikli
29 Joogaring 6.-9. klassile 6.-9. HEV klass T  14.00-14.45 Kingu õ214 Madli Mikli
30 Tervistav ujumine 4.-9. klass N 16.00-17.00 Kuressaare Nooruse Kooli ujula Ly Haandi

TEHNOLOOGIA

31

Robootika algklassidele

2.-3. HEV klass 

E  14.00-14.45

Kingu õ202

Merlin Vares

32 Elektroonikaring 6.-9. klass N  17.00-18.30 Noortejaam Gert Lonks

Kuressaare Hariduse Kooli huviringides osalemiseks peab vanem lapse ringi registreerima Saaremaa valla huvihariduseregistris https://saaremaa.huviregister.ee.
Samast leiad huviringide kohta täpsemat infot kui valid teenusepakkujaks Kuressaare Hariduse Kool.

Õppeaastal 2021/2022 on valikus 38 huviringi.

 

Ring

Sihtgrupp

Toimumise aeg

Koht

Juhendaja

RAHVATANTS 

1

Rahvatants 1.kl

1. klass 

E  12.50-13.35

Upa saal 

Eena Mark

2

Rahvatants 2.kl

2. klass 

E  13.45-14.30

Upa saal 

Eena Mark

3 Rahvatants algklassid 3.-4. klass N  13.45-15.15 Upa saal Eena Mark
4 Rahvatants II kooliaste 5.-6. klass T  15.30-17.00 Kuressaare Vanalinna Kool Eena Mark

LOODUS

5

Bioloogia 6.ab

6. klass 

E  14.35-15.20
K  14.35-15.20

212

Inge Vahter

6 Bioloogia 7.ab 7.-8. klass E  15.20-16.10 212 Inge Vahter
7 Bioloogia 9.a 9. klass K  16.10-17.00 212 Inge Vahter
8 Loodusteaduslikud uurimistööd 6.-9. klass E  16.10-17.00
K  15.20-16.10
212 Inge Vahter
9 Väikesed loodussõbrad 4.d 4. klass N  13.45-14.30 306 Janne Nurmik

DRAAMA ja MEEDIA

10

Meediaring 3.d

3. klass 

N  15.00-16.00

203

Merle Lepik

11 Kooliteater Kreputlased 5.-7. klass N  17.00-19.00 Kingu õ214 / Kultuurikeskus Rita Ilves

MUUSIKA

12

Poistekoor Kratid

1.-6. klass 

E  13.45-14.45

204, 303

Mari Ausmees, Riina Laanes

13 Mudilaskoor JO-LE-MI 2.-4. klass T  13.45-15.15 109, 305, Upa saal Riina Laanes, Mari Ausmees
14 2. klasside ansambel 2. klass N  13.00-13.45 101 Mari Ausmees
15 Tütarlastekoor Kressendo 5.-7. klass K  16.30-18.00 Kultuurikeskus Mari Ausmees, Riina Laanes
16 Ukulele ring 2.-4. klass N  14.35-16.05 105 Riina Laanes
17 5. klasside ansambel 5. klass kokkuleppel juhendajaga 1 t/n Upal Riina Laanes
18 Rütmika ja muusika 1.-4.kl 1.-4. HEV klass K  14.00-14.45 Kingu õ101 Sirje Paakspuu
19 Rütmika ja muusika 5.-9.kl 5.-9. HEV klass T  14.00-14.45 Kingu õ101 Sirje Paakspuu

SPORT

20

Mõttemängude ring

2.-4. klass 

E  14.35-15.20

202

Gunnar Usin

21 Male (algajad) al 1. klass K  12.50-13.35
N  12.50-13.35
205 Gunnar Usin
22 Male (edasijõudnud)   K  13.45-15.15
N  13.45-15.15
205 Gunnar Usin
23 1. klasside pallimängud 1. klass N  13.30-15.00 Spordihoone Irena Sink
24 Joogaring algklassidele 1.-4. klass K  15.00-15.45 NoSpa (Lasteaia 7) Madli Mikli
25 Joogaring 1. klassile 1. HEV klass K  12.00-12.45 NoSpa (Lasteaia 7) Madli Mikli
26 Joogaring 2. klassile 2. HEV klass T  13.00-13.45 NoSpa (Lasteaia 7) Madli Mikli
27 Joogaring 3. klassile 3. HEV klass K  13.00-13.45 NoSpa (Lasteaia 7) Madli Mikli
28 Joogaring 4.-5. klassile 4.-5. HEV klass K  14.00-14.45 NoSpa (Lasteaia 7) Madli Mikli
29 Joogaring 6.-9. klassile 6.-9. HEV klass T  14.00-14.45 Kingu õ214 Madli Mikli
30 Tervistav ujumine 4.-9. klass N 16.00-17.00 Kuressaare Nooruse Kooli ujula Ly Haandi

TEHNOLOOGIA

31

Robootika algklassidele

2.-3. HEV klass 

E  14.00-14.45

Kingu õ202

Merlin Vares

32 Elektroonikaring 6.-9. klass N  17.00-18.30 Noortejaam Gert Lonks