Elu koolis

Toitlustamine

Koolilõunad valmivad meie tublide koolisöökla töötajate käe all. Koolitoit on õpilastele tasuta, riik kompenseerib õpilaste koolitoitu põhikoolis 1 euro ulatuses.
Pikapäevarühmas tuleb õpilase toidukorra eest tasuda.

Palume klassijuhatajal/õpetajal paar päeva ette teatada juhtudest, kui suur hulk õpilasi koolilõunat mingil põhjusel ei vaja (ekskursioonid, võistlused jmt).

Õpetajad ja teised koolitöötajad tasuvad registreeritud söögikordade eest kord kuus Saaremaa vallavalitsuse arve alusel.

Iga päev saab sööklas EL koolikava toetusel tasuta koolipiima/keefiri, 1.–5. klassi õpilastele lisandub puu- ja juurvili.

Pikapäevarühmas tuleb õpilase toidukorra eest tasuda.

Toitlustamise nädal 17.01-21.01
Esmaspäev
17.01
Teisipäev