Meie kool

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel*
Töökoormus: kokkuleppel tööandjaga
Töötamise asukoht: Upa küla

Otsime emakeeleõpetajat, kes oskab, suudab ja tahab õpilastega tööd teha. Valmisoleku üle õpetada kõne-, teatri- või väitluskunsti on kool iseäranis rõõmus.

Kandideerimiseks ootame avaldust, elulookirjeldust (CV) ning haridust tõendavate dokumentide koopiaid e-posti aadressile viljar.aro@hariduse.edu.ee.

* Konkurss lõppeb sobiva kandidaadi leidmisel.

Seotud dokumendid:
     Pedagoogilise personali valimise kord
     Direktori, õppealajuhataja, õpetajate ja tugispetsialistide kvalifikatsiooninõuded

Täiendav info telefonil 509 4981 (V.Aro)
Tööpakkumisi võib lahkelt sobivate kandidaatidega jagada!

Ametikoht: eesti keele ja kirjanduse õpetaja
Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel*
Töökoormus: kokkuleppel tööandjaga
Töötamise asukoht: Upa küla

* Konkurss lõppeb sobiva kandidaadi leidmisel.

Seotud dokumendid:
     Pedagoogilise personali valimise kord

Täiendav info telefonil 509 4981 (V.Aro)
Tööpakkumisi võib lahkelt sobivate kandidaatidega jagada!