Meie kool

Tööpakkumised

Sa tunned, et õpetajaamet on su kutsumus? Õpilased ja õpetamine panevad su silmad särama? Oled valmis ajakohastatud õppekavade ning kaasava hariduse põhimõtete igapäevaseks rakendamiseks? Sus on koolipäeva lõpus särtsu osa võtta õpetajate klassiõhtutest või kaasa lüüa filmitrupis (jälgi kanalit)?

Õppeaastast 2024/2025 ootame KHK meeskonnaga liituma õpetajaid:

• Loodusõpetuse ja keemia õpetaja (ametikoha suurus 1,0)
• Klassiõpetaja väikeklassis (1,0)
• Eesti keele ja kirjanduse õpetaja (1,0; tunnid tava- ja/või väikeklassides, õpiabirühmades)
• Matemaatikaõpetaja (1,0)
• Arvutiõpetaja (al 0,5; mh tehnoloogia- ja robootikatunnid)
• Inglise keele õpetaja

Tööle asumise aeg: 21. august 2024
Kandideerimist* ootame kuni: 15.04.2024

Kandideerimiseks esita e-postile viljar.aro@hariduse.edu.ee:
•  sooviavaldus
•  elulookirjeldus (CV)
•  ametikohale esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad
•  muud dokumendid, mida pead oluliseks.

Õpetaja ametikohale kandideerijatelt ootame vastavust kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele; tõhustatud või eritoe väikeklassi õpetajaks kandideerijale tuleb kasuks eripedagoogiline kompetentsus.

* Konkurss lõppeb sobiva kandidaadi leidmisel.

Ametikoht: Sekretär-juhiabi (1,0; tähtajaline vanemapuhkuse perioodiks)
Tööle asumise aeg: august 2024 (täpne kuupäev kokkuleppel)

Sekretär-juhiabi kannab hoolt selle eest, et kõik koolipere liikmed tunneksid end majas hästi ning kõik oluline koolis tehtud saaks.
Tööülesanneteks on töö kooli dokumentatsiooniga, asjaajamise ja infohalduse korraldamine; personalivaldkonna toimingute läbiviimine; õpilaste ja õpetamisega seotud info haldamine erinevates infosüsteemides; kontorikaupade tellimine jmt.

Soovime, et kandidaat:

• saab töötada täiskohaga igapäevaselt koolis kohapeal;
  • oskab planeerida oma aega ja ülesandeid;
  • tuleb toime erinevate inimeste ja olukordadega;
  • on vilunud kontoritarkvara ja pilvelahenduste kasutaja ning teabe konfidentsiaalsuse tagaja;
  • on kasutanud või suudab selgeks õppida koolis kasutatavad infohaldussüsteemid (ARNO, EHIS, Edu.id, Webdesktop, …);
  • valdab eesti keelt kõrgtasemel ja suudab suhelda ka inglise (vene) keeles;
  • on süsteemne ja korrektne.
    Eelnev töökogemus haridusasutuses või avalikus sektoris on kandideerimisel kasuks.

Kandideerimiseks palume saata digitaalselt allkirjastatud motivatsioonikiri, elulookirjeldus (CV) ja haridust tõendavate dokumentide koopiad 15. aprilliks 2024 e-posti aadressile viljar.aro@hariduse.edu.ee.

Ametikoht: Arendusjuht
Tööle asumise aeg ja töövorm kokkuleppeline

Arendusjuhi töö sisuks on koordineerida kooli arengukava uuendamist ja selle sihipärase elluviimise hindamist; juhtida koolituskava koostamist ning korraldada täiendus- ja sisekoolitusi; algatada ning juhtida kooli arenguvajadusele vastavaid sisemaiseid ja rahvusvahelisi projekte; korraldada koostöösuhteid.

Sobiv kandidaat on kõrgharidusega, heade suhtlemis- ja juhtimiskompetentsidega, C1-tasemel inglise keele oskusega; ta tunneb Eesti haridussüsteemi ja on eelnevalt haridusvaldkonnas töötanud.

Kandideerimiseks palume saata motivatsioonikiri koos lühinägemusega oma tööst KHK arendusjuhina, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad 15. aprilliks 2024 e-posti aadressile viljar.aro@hariduse.edu.ee.

Lisateave: tel 509 4981 (direktor Viljar Aro)

Seotud dokumendid:
     Pedagoogilise personali valimise kord
     PGS: kvalifikatsiooninõuded direktorile, õppealajuhatajale, õpetajatele ja tugispetsialistidele
     Ametijuhendid: Aineõpetaja, Sekretär-juhiabi

Tööpakkumisi võib lahkelt sobivate kandidaatidega jagada!

• Loodusõpetuse ja keemia õpetaja (ametikoha suurus 1,0)
• Klassiõpetaja väikeklassis (1,0)
• Matemaatikaõpetaja (1,0)
• Arvutiõpetaja (al 0,5; mh tehnoloogia- ja robootikatunnid)
• Inglise keele õpetaja

Tööle asumise aeg: 21. august 2024
Kandideerimist* ootame kuni: 15.04.2024

Kandideerimiseks esita e-postile viljar.aro@hariduse.edu.ee:
•  sooviavaldus
•  elulookirjeldus (CV)
•  ametikohale esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad
•  muud dokumendid, mida pead oluliseks.

* Konkurss lõppeb sobiva kandidaadi leidmisel.

Ametikoht: Sekretär-juhiabi (1,0; tähtajaline vanemapuhkuse perioodiks)
Tööle asumise aeg: august 2024 (täpne kuupäev kokkuleppel)

Soovime, et kandidaat:

• saab töötada täiskohaga igapäevaselt koolis kohapeal;
  • oskab planeerida oma aega ja ülesandeid;
  • tuleb toime erinevate inimeste ja olukordadega;
  • valdab eesti keelt kõrgtasemel ja suudab suhelda ka inglise (vene) keeles;
  • on süsteemne ja korrektne.

Ametikoht: Arendusjuht
Tööle asumise aeg ja töövorm kokkuleppeline

Lisateave: tel 509 4981 (direktor Viljar Aro)

Seotud dokumendid:
     Pedagoogilise personali valimise kord
     Ametijuhendid: Aineõpetaja, Sekretär-juhiabi

Tööpakkumisi võib lahkelt sobivate kandidaatidega jagada!