Elu koolis

Kool kiidab


Õpilaste saavutused aineolümpiaadidel ja võistlustel/konkurssidel


7.06.2022   Sportland 3x3 korvpallisarja finaal
T 1.-5. klassi arvestuses 8. koht koosseisus: Annabel Pihl (4.a), Iti Piht (5.a), Säde Lee Jürisson (5.a), Eti Tüür (5.d)

28.–29.05.2022   Matemaatikaolümpiaadi lõppvoor 7.–8. klassi õpilastele
8. klasside arvestuses: Jarno Mononen (8.b) 4.–5. koht, Reio Mägi (8.f) 7.–8. koht

28.–29.05.2022   Balti võistkondlikud meistrivõistlused mitmevõistluses
Ron Sebastian Puiestee I koht kümnevõistluses

21.05.2022   Vabariiklik bioloogiaolümpiaad põhikooliastmele
7. klasside arvestuses: Siim Vatsfeld (7.b) 9.koht

21.05.2022   Kevadümin 2022
I koht 8.–10. aastaste arvestuses: Aleksander Medri (3.b)

19.05.2022   Saaremaa D-klassi MV kergejõustikus
60m: T Ketlin Bachman II koht, Emma Helena Babenko 8. koht; P Karl Lõbus 9. koht
300m: T Marta Aus I koht,  Ketlin Bachman II koht, Emma Helena Babenko 10. koht; P Renno Vainu 8. koht, Karl Lõbus 10. koht
Kaugushüpe: T Ketlin Bachman I koht, Mirell Metsmaa III koht, Marta Aus 4. koht
Pallivise: T Emma Roosioks II koht; P Renno Vainu 5. koht, Karl Lõbus 8. koht
Kõrgushüpe: T Mirell Metsmaa I-II koht, Marta Aus 3.–5. koht, Emma Helena Babenko 3.–5. koht, Kelly Lepisto 3.–5. koht, Emma Roosioks 8. koht, Ketlin Bachman 9.–11 koht; P Karl Lõbus 6. koht, Renno Vainu 10. koht

18.05.2022   Saaremaa MV ujumises 1.–4.kl
T 1.kl: 25m vabalt Liis-Andra Laurits (1.a) III koht
P 2.kl: 25m selili Robert Matt (2.b) III koht
T 3.kl: 25m selili Leena Uusna (3.a) I koht, Linda Haandi (3.b) II koht

18.05.2022   Üle-eestilised EKSL kergejõustikuvõistlused
T 6.–7.kl: 60m Lee Tamm 5.koht; kaugushüpe Lee Tamm 8.koht, Lilit Pruul 10.koht; pallivise Liisa Nõmm 5.koht
P 6.–7.kl: 60m Daniel Piht II koht, Carlos Püüding 7.koht; kaugushüpe Siim Vatsfeld 10.koht; pallivise Carlos Püüding 10.koht
T 8.–9.kl: kaugushüpe Reminella Kappet 10.koht; kõrgushüpe Mareli Välja 9.koht; kuulitõuge Karmel Muul 7.koht
P 8.–9.kl: 100m Laur Erik Laine 7.koht; kaugushüpe Ron Sebastian Puiestee II koht, Laur Erik Laine 8.koht; kõrgushüpe Ron Sebastian Puiestee II koht, Romet Raaper 6.koht; kuulitõuge Romet Raaper 9.koht

9.05.2022   Kevadmuna 2022
I koht 4.-6. klasside arvestuses: Kenneth Rauk (4.d)

30.04.2022   Õpioskuste üleriigiline talgupäev
III koht: Lenna Haandi (6.b), Eudora Kask (6.a), Krita Kilumets (6.b), Edward Lulla (6.a), Helerin Viktoria Tüür (6.b)

28.–29.04.2022   Kuressaare Laululind
8.-10. aastaste arvestuses: II koht Aleksander Medri (3.b); eripreemia - Ats Selge (1.a)

21.04.2022   Saare maakonna jooksukrossi võistlused
B vanuseklassi 1000m jooks Pkoht: Daniel Piht (7.a)
C vanuseklassi 1000m jooks P III koht: Georg Reek (4.a)
D vanuseklassi 650m jooks T II koht: Marta Aus (4.b) 

19.04.2022   Dumle rahvastepalli Lääne piirkonna finaal
P II kohtUku Vesberg (5.a), Reio Markkus Lepp (5.a), Georg Reek (4.a), Ott Herman Kirs (4.a), Renno Vainu (4.b), Jakob Putnik (5.a) ja Marten Aus (5.a)

14.04.2022   Saaremaa MV ujumises 5.–9.kl
T 5.–6.kl: 50m vabalt Birgit Raamat (6.d) I koht, Hedi Priske (5.a) III koht; 50m selili Birgit Raamat (6.d) I koht, Hedi Priske (5.a) II koht

13.04.2022   Õpilaste teadustööde konkurss
Keskkonnaministeeriumi eriauhind, Eesti Maaülikooli eriauhind ja Tartu Ülikooli eriauhind: Reio Lõbus (9.a)
Eesti Teaduste Akadeemia ergutusauhind, Tartu Ülikooli eriauhind ja kirjastus Argo eriauhind: Siim Vatsfeld (7.b)

11.-17.04.2022 - Sammuralli     #liikumakutsuvkool
Suurim sammude koguja - Lisandra Müürisepp (4.b)
Suurim sammude koguja klass - 4.b

6.04.2022   4.-5. kl maakondlik rahvastepalli võistlus
P I koht: Uku Vesberg (5.a), Reio Markkus Lepp (5.a), Georg Reek (4.a), Ott Herman Kirs (4.a), Renno Vainu (4.b), Jakob Putnik (5.a) ja Marten Aus (5.a);
T II koht: Luisa-Marii Kuusk (5.a), Säde Lee Jürisson (5.a), Kaisa Kindlam (5.a), Britte Roost (5.b), Lee Tamm (5.b), Annabel Ansel (5.d), Kadri Truu (5.d), Mirtel Tiitson (5.d), Eti Tüür (5.d)

3.04.2022   Saaremaa U12 koolinoorte sisemeistrivõistlused kergejõustikus
III koht P kõrgushüpe - Joonas Puiestee (3.a)

1.04.2022   Maakonna Jäljendusvaadend
Laureaat - 4.b klass (Maria Aadussoo, Marta Aus, Kirke Drenkhan, Säde Kalamees, Steven Caspar Koovisk, Mattias Liiv, Greteliis Loik, Laas Andreas Loodus, Mirell Metsmaa, Agor Mäeorg, Mariliis Mänd, Iiris Männikust, Lisandra Müürisepp, Henri Oopkaup, Roland Reinmaa, Ain-Albert Saar, Loreta Saimre, Bruno Soom, Marileen Tenn, Melani Umber, Renno Vainu);
Eripreemia eriefektide eest - 4.a (Karl-Erik Loik, Kristjan Reinvald, Risto Püüa, Ott Herman Kirs, Georg Reek, Mart Püüa)

1.04.2022   Maakonna meemivõistlus
III koht - Agor Mäeorg (4.b)

31.03.2022   Matemaatikavõistluse Nuputa maakonnavoor
5.-6. klasside arvestuses III koht: Lilit Pruul (5.d), Eti Tüür (5.d), Lenna Haandi (6.b), Helerin Viktoria Tüür (6.b),
4. koht: Annabel Ansel (5.d), Sander Kask (5.d), Lukas Leivat (5.d), Merit Soe (6.b),
8. koht: Oskar Kirs (5.a), Liisbet Kurvits (5.a), Isadora Rahumeel (6.a), Kerton Lokna (6.a);
7. klasside arvestuses I koht: Luise Ling (7.b), Siim Vatsfeld (7.b), Hondar Dagfinn Väärtnõu (7.b).

nov 2021– märts 2022   Vabariiklik mõttespordi olümpiaad
algklasside meeskond Joosep Sepp (4.b), Renno Vainu (4.b), Agor Mäeorg (4.b), Jakob Kongas (3.b), Karl Gregor Palm (3.b), Osvald Tabri (1.a), Oliver Aasma (3.b), Roland Palomino (3.d), Eerika Kaasik (3.d), Jaco Putnik (3.d), Gregor Liiva (3.d): koondarvestuses III koht, ristsõnad III koht, sudoku 4. koht;
ristsõnad Agor Mäeorg (4.b) 8.koht;

põhikooli meeskond Illimar Kirss (8.b), Jarno Mononen (8.b), Laur Erik Laine (8.b), Ron Sebastian Puiestee (8.b), Siim Vatsfeld (7.b), Kristiin Pulk (8.b), Kaur Vesberg (8.b), Hondar Dagfinn Väärtnõu (7.b), Britta Truu (7.b), Mart Pääsukene (8.a), Helena Lulla (9.a), Oskar Kirs (5.a), Anett-Merili Moring (7.b), Tomek Vasemägi (8.b), Carlos Püüding (7.b): koondarvestuses 4. koht, sudoku III koht, ristsõnad III koht, gomoku 5. koht;
üldarvestuses Illimar Kirss (8.b) 10. koht;
sudoku Kristiin Pulk (8.b) koht.

25.03.2022   Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor
6. klasside arvestuses I koht Krita Kilumets (6.b), II koht Isadora Rahumeel (6.a), 5. koht Remi Ool (6.a);
7. klasside arvestuses I koht Siim Vatsfeld (7.b), II-III koht Luise Ling (7.b), 8. koht Hondar Dagfinn Väärtnõu (7.b);
8. klasside arvestuses 5. koht Rando Rand (8.a), 8. koht Illimar Kirss (8.b);
9. klasside arvestuses I-II koht Maria Merelaid (9.a), III koht Reio Lõbus (9.a)

15.03.2022   Maakonna etlejate konkurss
Nooremas vanuseastmes Grand Prix Elisabeth Villsaar (6.a)

11.03.2022   4.–6. klasside matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
4. klasside arvestuses I-II koht Ott Herman Kirs (4.a), I-II koht Joosep Sepp (4.b), 4. koht Yese Truu (4.d);
5. klasside arvestuses 6. koht Lee Tamm (5.b), 10.-12. koht Liisbet Kurvits (5.a);
6. klasside arvestuses II koht Merit Soe (6.b), 4. koht Lenna Haandi (6.b), 6.–7. koht Lootus Niit (6.d), 8.–9. koht Richard Toompuu (6.a).

19.02.2022   Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor
Põhikoolide arvestuses Romi Pihkva (7.a) 4. koht

15.02.2022   Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor
7. klasside arvestuses 5. koht Siim Vatsfeld (7.b);
8. klasside arvestuses 6. koht Jarno Mononen (8.b).

12.-13.02.2022   Eesti U16 ja U14 vanuseklassi talvised meistrivõistlused kergejõustikus
Ron Sebastian Puiestee (8.b): U16 60m III koht, kaugushüpe I koht, 60m tõkkejooks I koht, kõrgushüpe II koht

12.02.2022   Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor
8. klasside arvestuses I koht Jarno Mononen (8.b), II koht Illimar Kirss (8.b);
9. klasside arvestuses 4. koht Jaagup Rang (9.b), 5. koht Helena Lulla (9.a), 7. koht Ragnar Tisler (9.a).

09.02.2022   Saaremaa koolinoorte ja EKL maakondlik 4.–6. klasside võrkpalli meistrivõistlused
tüdrukute arvestuses
I koht: Johanna Altmets (6.b), Merit Soe (6.b), Helerin Viktoria Tüür (6.b), Mirell Õiemets (6.b), Birgit Raamat (6.d)
II koht: Britte Roost (5.b), Lee Tamm (5.b), Eti Tüür (5.d), Lisette Steinberg (6.a), Elisabeth Villsaar (6.a)

02.02.2022   7.–9. klasside matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
7. klasside arvestuses II-IV koht Hondar Dagfinn Väärtnõu (7.b), II-IV koht Luise Ling (7.b), 7. koht Siim Vatsfeld (7.b);
8. klasside arvestuses II koht Reio Mägi (8.f), III koht Jarno Mononen (8.b), 6. koht Illimar Kirss (8.b), 9.-10. koht Laur Erik Laine (8.b);
9. klasside arvestuses I koht Jaagup Rang (9.b), 6. koht Reio Lõbus (9.a), 7. koht Robin Maranik (9.a).

01.02.2022   Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor
7. klasside arvestuses II koht Luise Ling (7.b);
8. klasside arvestuses 7. koht Illimar Kirss (8.b).

29.01.2022   Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor
8. klasside arvestuses I koht Illimar Kirss (8.b), II koht Jarno Mononen (8.b), 8. koht Kaur Vesberg (8.b);
9. klasside arvestuses II-III koht Jaagup Rang (9.b), 4. koht Ragnar Tisler (9.a), 5. koht Reio Lõbus (9.a), 7. koht Kevin Lempu (9.a), 9. koht Robin Maranik (9.a).

23.01.2022   Eesti noorte meistrivõistlused mitmevõistluses
U16 seitsmevõistluse I koht Ron Sebastian Puiestee (8.b)

19.01.2022   Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor
6. klasside arvestuses I koht (vab 8.) Lenna Haandi (6.b), II koht Krita Kilumets (6.b), 6. koht Helerin Viktoria Tüür (6.b), 7. koht Richard Toompuu (6.a), 9. koht Isadora Rahumeel (6.a);
7. klasside arvestuses 6. koht Siim Vatsfeld (7.b), 10. koht Tuule Kalamees (7.a);
8. klasside arvestuses 4. koht Illimar Kirss (8.b), 6. koht Jarno Mononen (8.b);
9. klasside arvestuses I koht (vab 8.) Jaagup Rang (9.b).

13.12.2021   Üleriigiline etluskonkurss "Koidulauliku valgel"
Põhikooli vanuseastmes II koht Lisette Milpak (7.a)

11.12.2021   Saaremaa koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlused
Isadora Rahumeel (6.a) I koht 60m tõkkejooksus ja kõrgushüppes; Daniel Piht (7.a) I koht 600m jooksus ja 60m tõkkejooksus; Ron Sebastian Puiestee (8.b) I koht kaugus- ja kõrgushüppes

2.12.2021   Maakondlik etluskonkurss "Koidulauliku valgel"
Grand prix Lisette Milpak (7.a), eripreemia Kärt Medri (5.b)

30.11.2021   Maakondlik Koolivikker
5.-6. klasside kunstivooru II koht: Andra-Liis Noor (6.a), Karolin Teras (5.a)

26.11.2021   7.-8. kl loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor
I koht (vab 12.) Illimar Kirss (8.b); II koht (vab 15.) Jarno Mononen (8.b); 4. koht Siim Vatsfeld (7.b)

20.10.2021   4. klasside ettelugemise võistluse maakonnavoor
I koht Cätlin Kostjutšenko (4.d), II koht Elis Helena Võidula (4.d), III koht Yese Truu (4.d)

19.10.2021   Maakondlikud 6. klasside õpioskuste talgud
I koht koosseisus: Eudora Kask (6.a), Krita Kilumets (6.b), Edward Lulla (6.a), Remi Ool (6.a) ja Merit Soe (6.b). Õpilasi juhendas Reeli-Alli Kaesvelt; kokku osales üheksa võistkonda.

30.09.2021   Maakondlik võistlus teatekrossis
I koht koosseisus: Lota Juursoo (3.b), Aleksander Medri (3.b), Sofia Beril Gündüz (4.a), Georg Reek (4.a), Annabel Rahu (5.d), Reio Markus Lepp (5.a), Lenna Koovisk (7.a), Luise Ling (7.b), Markus Trei (7.a), Daniel Piht (7.a), Mareli Välja (9.a), Gelin Desire Soeson (9.a), Kaur Vesberg (8.b), Ron Sebastian Puiestee (8.b)
Võistlejaid oli üheksast maakonna põhikoolist, kõik võistlejad jooksid 650 m. Kõige kiiremaid aegu näitasid tüdrukutest Gelin Desire Soeson ja Luise Ling; poistest Daniel Piht ja Ron Sebastian Puiestee.

24.09.2021   Maakondlik väikeste kodutütarde matkavõistlus
II koht koosseisus: Lilit Pruul (5.d), Helerin Viktoria Tüür (6.b), Säde Kalamees (4.b), Eti Tüür (5.d)

18.09.2021   Loodusteaduste olümpiaadi lõppvoor
II koht 8. klasside arvestuses Jarno Mononen (8.b)

10.09.2021   Väikeste koduloouurijate konkurss
Võidutöö 5.-6. klassi arvestuses: Elizabeth Kelder (7.b), Karola Kuldsaar (7.b), Elsa Marie Kirs (7.b) + Järvamaa Muuseumi eripreemia, Hugo Sarapuu (6.b), Albert ja Loore Birkenfeldt (6.b)

7.06.2022   Sportland 3x3 korvpallisarja finaal
T 1.-5. klassi arvestuses 8. koht koosseisus: Annabel Pihl (4.a), Iti Piht (5.a), Säde Lee Jürisson (5.a), Eti Tüür (5.d)

28.–29.05.2022   Matemaatikaolümpiaadi lõppvoor 7.–8. klassi õpilastele
8. klasside arvestuses: Jarno Mononen (8.b) 4.–5. koht, Reio Mägi (8.f) 7.–8. koht

28.–29.05.2022   Balti võistkondlikud meistrivõistlused mitmevõistluses
Ron Sebastian Puiestee I koht kümnevõistluses

21.05.2022   Vabariiklik bioloogiaolümpiaad põhikooliastmele
7. klasside arvestuses: Siim Vatsfeld (7.b) 9.koht

21.05.2022   Kevadümin 2022
I koht 8.–10. aastaste arvestuses: Aleksander Medri (3.b)


19.05.2022   Saaremaa D-klassi MV kergejõustikus
60m: T Ketlin Bachman II koht, Emma Helena Babenko 8. koht; P Karl Lõbus 9. koht
300m: T Marta Aus I koht,  Ketlin Bachman II koht, Emma Helena Babenko 10. koht; P Renno Vainu 8. koht, Karl Lõbus 10. koht
Kaugushüpe: T Ketlin Bachman I koht, Mirell Metsmaa III koht, Marta Aus 4. koht
Pallivise: T Emma Roosioks II koht; P Renno Vainu 5. koht, Karl Lõbus 8. koht
Kõrgushüpe: T Mirell Metsmaa I-II koht, Marta Aus 3.–5. koht, Emma Helena Babenko 3.–5. koht, Kelly Lepisto 3.–5. koht, Emma Roosioks 8. koht, Ketlin Bachman 9.–11 koht; P Karl Lõbus 6. koht, Renno Vainu 10. koht

18.05.2022   Saaremaa MV ujumises 1.–4.kl
T 1.kl: 25m vabalt Liis-Andra Laurits (1.a) III koht
P 2.kl: 25m selili Robert Matt (2.b) III koht
T 3.kl: 25m selili Leena Uusna (3.a) I koht, Linda Haandi (3.b) II koht

18.05.2022   Üle-eestilised EKSL kergejõustikuvõistlused
T 6.–7.kl: 60m Lee Tamm 5.koht; kaugushüpe Lee Tamm 8.koht, Lilit Pruul 10.koht; pallivise Liisa Nõmm 5.koht
P 6.–7.kl: 60m Daniel Piht II koht, Carlos Püüding 7.koht; kaugushüpe Siim Vatsfeld 10.koht; pallivise Carlos Püüding 10.koht
T 8.–9.kl: kaugushüpe Reminella Kappet 10.koht; kõrgushüpe Mareli Välja 9.koht; kuulitõuge Karmel Muul 7.koht
P 8.–9.kl: 100m Laur Erik Laine 7.koht; kaugushüpe Ron Sebastian Puiestee II koht, Laur Erik Laine 8.koht; kõrgushüpe Ron Sebastian Puiestee II koht, Romet Raaper 6.koht; kuulitõuge Romet Raaper 9.koht

9.05.2022   Kevadmuna 2022
I koht 4.-6. klasside arvestuses: Kenneth Rauk (4.d)

30.04.2022   Õpioskuste üleriigiline talgupäev
III koht: Lenna Haandi (6.b), Eudora Kask (6.a), Krita Kilumets (6.b), Edward Lulla (6.a), Helerin Viktoria Tüür (6.b)

28.–29.04.2022   Kuressaare Laululind
8.-10. aastaste arvestuses: II koht Aleksander Medri (3.b); eripreemia - Ats Selge (1.a)

21.04.2022   Saare maakonna jooksukrossi võistlused
B vanuseklassi 1000m jooks Pkoht: Daniel Piht (7.a)
C vanuseklassi 1000m jooks P III koht: Georg Reek (4.a)
D vanuseklassi 650m jooks T II koht: Marta Aus (4.b) 

19.04.2022   Dumle rahvastepalli Lääne piirkonna finaal
P II kohtUku Vesberg (5.a), Reio Markkus Lepp (5.a), Georg Reek (4.a), Ott Herman Kirs (4.a), Renno Vainu (4.b), Jakob Putnik (5.a) ja Marten Aus (5.a)

14.04.2022   Saaremaa MV ujumises 5.–9.kl
T 5.–6.kl: 50m vabalt Birgit Raamat (6.d) I koht, Hedi Priske (5.a) III koht; 50m selili Birgit Raamat (6.d) I koht, Hedi Priske (5.a) II koht

13.04.2022   Õpilaste teadustööde konkurss
Keskkonnaministeeriumi eriauhind, Eesti Maaülikooli eriauhind ja Tartu Ülikooli eriauhind: Reio Lõbus (9.a)
Eesti Teaduste Akadeemia ergutusauhind, Tartu Ülikooli eriauhind ja kirjastus Argo eriauhind: Siim Vatsfeld (7.b)

11.-17.04.2022 - Sammuralli     #liikumakutsuvkool
Suurim sammude koguja - Lisandra Müürisepp (4.b)
Suurim sammude koguja klass - 4.b

6.04.2022   4.-5. kl maakondlik rahvastepalli võistlus
P I koht: Uku Vesberg (5.a), Reio Markkus Lepp (5.a), Georg Reek (4.a), Ott Herman Kirs (4.a), Renno Vainu (4.b), Jakob Putnik (5.a) ja Marten Aus (5.a);
T II koht: Luisa-Marii Kuusk (5.a), Säde Lee Jürisson (5.a), Kaisa Kindlam (5.a), Britte Roost (5.b), Lee Tamm (5.b), Annabel Ansel (5.d), Kadri Truu (5.d), Mirtel Tiitson (5.d), Eti Tüür (5.d)

3.04.2022   Saaremaa U12 koolinoorte sisemeistrivõistlused kergejõustikus
III koht P kõrgushüpe - Joonas Puiestee (3.a)

1.04.2022   Maakonna Jäljendusvaadend
Laureaat - 4.b klass (Maria Aadussoo, Marta Aus, Kirke Drenkhan, Säde Kalamees, Steven Caspar Koovisk, Mattias Liiv, Greteliis Loik, Laas Andreas Loodus, Mirell Metsmaa, Agor Mäeorg, Mariliis Mänd, Iiris Männikust, Lisandra Müürisepp, Henri Oopkaup, Roland Reinmaa, Ain-Albert Saar, Loreta Saimre, Bruno Soom, Marileen Tenn, Melani Umber, Renno Vainu);
Eripreemia eriefektide eest - 4.a (Karl-Erik Loik, Kristjan Reinvald, Risto Püüa, Ott Herman Kirs, Georg Reek, Mart Püüa)

1.04.2022   Maakonna meemivõistlus
III koht - Agor Mäeorg (4.b)

31.03.2022   Matemaatikavõistluse Nuputa maakonnavoor
5.-6. klasside arvestuses III koht: Lilit Pruul (5.d), Eti Tüür (5.d), Lenna Haandi (6.b), Helerin Viktoria Tüür (6.b),
4. koht: Annabel Ansel (5.d), Sander Kask (5.d), Lukas Leivat (5.d), Merit Soe (6.b),
8. koht: Oskar Kirs (5.a), Liisbet Kurvits (5.a), Isadora Rahumeel (6.a), Kerton Lokna (6.a);
7. klasside arvestuses I koht: Luise Ling (7.b), Siim Vatsfeld (7.b), Hondar Dagfinn Väärtnõu (7.b).

nov 2021– märts 2022   Vabariiklik mõttespordi olümpiaad
algklasside meeskond Joosep Sepp (4.b), Renno Vainu (4.b), Agor Mäeorg (4.b), Jakob Kongas (3.b), Karl Gregor Palm (3.b), Osvald Tabri (1.a), Oliver Aasma (3.b), Roland Palomino (3.d), Eerika Kaasik (3.d), Jaco Putnik (3.d), Gregor Liiva (3.d): koondarvestuses III koht, ristsõnad III koht, sudoku 4. koht;
ristsõnad Agor Mäeorg (4.b) 8.koht;

põhikooli meeskond Illimar Kirss (8.b), Jarno Mononen (8.b), Laur Erik Laine (8.b), Ron Sebastian Puiestee (8.b), Siim Vatsfeld (7.b), Kristiin Pulk (8.b), Kaur Vesberg (8.b), Hondar Dagfinn Väärtnõu (7.b), Britta Truu (7.b), Mart Pääsukene (8.a), Helena Lulla (9.a), Oskar Kirs (5.a), Anett-Merili Moring (7.b), Tomek Vasemägi (8.b), Carlos Püüding (7.b): koondarvestuses 4. koht, sudoku III koht, ristsõnad III koht, gomoku 5. koht;
üldarvestuses Illimar Kirss (8.b) 10. koht;
sudoku Kristiin Pulk (8.b) koht.

25.03.2022   Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor
6. klasside arvestuses I koht Krita Kilumets (6.b), II koht Isadora Rahumeel (6.a), 5. koht Remi Ool (6.a);
7. klasside arvestuses I koht Siim Vatsfeld (7.b), II-III koht Luise Ling (7.b), 8. koht Hondar Dagfinn Väärtnõu (7.b);
8. klasside arvestuses 5. koht Rando Rand (8.a), 8. koht Illimar Kirss (8.b);
9. klasside arvestuses I-II koht Maria Merelaid (9.a), III koht Reio Lõbus (9.a)

15.03.2022   Maakonna etlejate konkurss
Nooremas vanuseastmes Grand Prix Elisabeth Villsaar (6.a)

11.03.2022   4.–6. klasside matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
4. klasside arvestuses I-II koht Ott Herman Kirs (4.a), I-II koht Joosep Sepp (4.b), 4. koht Yese Truu (4.d);
5. klasside arvestuses 6. koht Lee Tamm (5.b), 10.-12. koht Liisbet Kurvits (5.a);
6. klasside arvestuses II koht Merit Soe (6.b), 4. koht Lenna Haandi (6.b), 6.–7. koht Lootus Niit (6.d), 8.–9. koht Richard Toompuu (6.a).

19.02.2022   Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor
Põhikoolide arvestuses Romi Pihkva (7.a) 4. koht

15.02.2022   Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor
7. klasside arvestuses 5. koht Siim Vatsfeld (7.b);
8. klasside arvestuses 6. koht Jarno Mononen (8.b).

12.-13.02.2022   Eesti U16 ja U14 vanuseklassi talvised meistrivõistlused kergejõustikus
Ron Sebastian Puiestee (8.b): U16 60m III koht, kaugushüpe I koht, 60m tõkkejooks I koht, kõrgushüpe II koht

12.02.2022   Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor
8. klasside arvestuses I koht Jarno Mononen (8.b), II koht Illimar Kirss (8.b);
9. klasside arvestuses 4. koht Jaagup Rang (9.b), 5. koht Helena Lulla (9.a), 7. koht Ragnar Tisler (9.a).

09.02.2022   Saaremaa koolinoorte ja EKL maakondlik 4.–6. klasside võrkpalli meistrivõistlused
tüdrukute arvestuses
I koht: Johanna Altmets (6.b), Merit Soe (6.b), Helerin Viktoria Tüür (6.b), Mirell Õiemets (6.b), Birgit Raamat (6.d)
II koht: Britte Roost (5.b), Lee Tamm (5.b), Eti Tüür (5.d), Lisette Steinberg (6.a), Elisabeth Villsaar (6.a)

02.02.2022   7.–9. klasside matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
7. klasside arvestuses II-IV koht Hondar Dagfinn Väärtnõu (7.b), II-IV koht Luise Ling (7.b), 7. koht Siim Vatsfeld (7.b);
8. klasside arvestuses II koht Reio Mägi (8.f), III koht Jarno Mononen (8.b), 6. koht Illimar Kirss (8.b), 9.-10. koht Laur Erik Laine (8.b);
9. klasside arvestuses I koht Jaagup Rang (9.b), 6. koht Reio Lõbus (9.a), 7. koht Robin Maranik (9.a).

01.02.2022   Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor
7. klasside arvestuses II koht Luise Ling (7.b);
8. klasside arvestuses 7. koht Illimar Kirss (8.b).

29.01.2022   Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor
8. klasside arvestuses I koht Illimar Kirss (8.b), II koht Jarno Mononen (8.b), 8. koht Kaur Vesberg (8.b);
9. klasside arvestuses II-III koht Jaagup Rang (9.b), 4. koht Ragnar Tisler (9.a), 5. koht Reio Lõbus (9.a), 7. koht Kevin Lempu (9.a), 9. koht Robin Maranik (9.a).

23.01.2022   Eesti noorte meistrivõistlused mitmevõistluses
U16 seitsmevõistluse I koht Ron Sebastian Puiestee (8.b)

19.01.2022   Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor
6. klasside arvestuses I koht (vab 8.) Lenna Haandi (6.b), II koht Krita Kilumets (6.b), 6. koht Helerin Viktoria Tüür (6.b), 7. koht Richard Toompuu (6.a), 9. koht Isadora Rahumeel (6.a);
7. klasside arvestuses 6. koht Siim Vatsfeld (7.b), 10. koht Tuule Kalamees (7.a);
8. klasside arvestuses 4. koht Illimar Kirss (8.b), 6. koht Jarno Mononen (8.b);
9. klasside arvestuses I koht (vab 8.) Jaagup Rang (9.b).

13.12.2021   Üleriigiline etluskonkurss "Koidulauliku valgel"
Põhikooli vanuseastmes II koht Lisette Milpak (7.a)

11.12.2021   Saaremaa koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlused
Isadora Rahumeel (6.a) I koht 60m tõkkejooksus ja kõrgushüppes; Daniel Piht (7.a) I koht 600m jooksus ja 60m tõkkejooksus; Ron Sebastian Puiestee (8.b) I koht kaugus- ja kõrgushüppes

2.12.2021   Maakondlik etluskonkurss "Koidulauliku valgel"
Grand prix Lisette Milpak (7.a), eripreemia Kärt Medri (5.b)

30.11.2021   Maakondlik Koolivikker
5.-6. klasside kunstivooru II koht: Andra-Liis Noor (6.a), Karolin Teras (5.a)

26.11.2021   7.-8. kl loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor
I koht (vab 12.) Illimar Kirss (8.b); II koht (vab 15.) Jarno Mononen (8.b); 4. koht Siim Vatsfeld (7.b)

20.10.2021   4. klasside ettelugemise võistluse maakonnavoor
I koht Cätlin Kostjutšenko (4.d), II koht Elis Helena Võidula (4.d), III koht Yese Truu (4.d)

19.10.2021   Maakondlikud 6. klasside õpioskuste talgud
I koht koosseisus: Eudora Kask (6.a), Krita Kilumets (6.b), Edward Lulla (6.a), Remi Ool (6.a) ja Merit Soe (6.b). Õpilasi juhendas Reeli-Alli Kaesvelt; kokku osales üheksa võistkonda.

30.09.2021   Maakondlik võistlus teatekrossis
I koht koosseisus: Lota Juursoo (3.b), Aleksander Medri (3.b), Sofia Beril Gündüz (4.a), Georg Reek (4.a), Annabel Rahu (5.d), Reio Markus Lepp (5.a), Lenna Koovisk (7.a), Luise Ling (7.b), Markus Trei (7.a), Daniel Piht (7.a), Mareli Välja (9.a), Gelin Desire Soeson (9.a), Kaur Vesberg (8.b), Ron Sebastian Puiestee (8.b)
Võistlejaid oli üheksast maakonna põhikoolist, kõik võistlejad jooksid 650 m. Kõige kiiremaid aegu näitasid tüdrukutest Gelin Desire Soeson ja Luise Ling; poistest Daniel Piht ja Ron Sebastian Puiestee.

24.09.2021   Maakondlik väikeste kodutütarde matkavõistlus
II koht koosseisus: Lilit Pruul (5.d), Helerin Viktoria Tüür (6.b), Säde Kalamees (4.b), Eti Tüür (5.d)

18.09.2021   Loodusteaduste olümpiaadi lõppvoor
II koht 8. klasside arvestuses Jarno Mononen (8.b)

10.09.2021   Väikeste koduloouurijate konkurss
Võidutöö 5.-6. klassi arvestuses: Elizabeth Kelder (7.b), Karola Kuldsaar (7.b), Elsa Marie Kirs (7.b) + Järvamaa Muuseumi eripreemia, Hugo Sarapuu (6.b), Albert ja Loore Birkenfeldt (6.b)