KHK tavaklassid

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Klassijuhatajad Tugimeeskond Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Viljar Aro

Direktor
509 4981
viljar.aro@hariduse.edu.ee


Marek Schapel

Õppejuht
452 4433
5398 4903
marek.schapel@hariduse.edu.ee


Arti Allmägi

7.a klassijuhataja
Huvijuht
5386 9442
arti.allmagi@hariduse.edu.ee


Aado Haandi

Haldusjuht
518 4814
aado.haandi@hariduse.edu.ee

Õpetajad (74)

Õpetajate tuba

Õpetaja
452 4431


Kädy Ansel

Inglise keel

kady.ansel@hariduse.edu.ee


Taimi Arnus

Väikeklassi õpetaja
8.f klassijuhataja

taimi.arnus@hariduse.edu.ee


Kristi Aro

Inglise keel

kristi.aro@hariduse.edu.ee


Mari Ausmees

Muusika

mari.ausmees@hariduse.edu.ee


Ly Haandi

Kehaline kasvatus
Terviseõpetus

ly.haandi@hariduse.edu.ee


Kätlin Hommik

Inglise keel väikeklassides

katlin.hommik@hariduse.edu.ee


Krista Hütt

Loodusained väikeklassides
8.c klassijuhataja

krista.hytt@hariduse.edu.ee


Rita Ilves

Eesti keel ja kirjandus

rita.ilves@hariduse.edu.ee


Reeli-Alli Kaesvelt

Eesti keel ja kirjandus
6.d klassijuhataja

reeli-alli.kaesvelt@hariduse.edu.ee


Liis Kala-Peäske

Eesti keel ja kirjandus väikeklassides
9.a klassijuhataja

liis.kala-peaske@hariduse.edu.ee


Jaanika Kask

Kunstiõpetus, ajalugu
5.a klassijuhataja

jaanika.kask@hariduse.edu.ee


Ruta Kelt

Klassiõpetaja
3.b klassijuhataja

ruta.kelt@hariduse.edu.ee


Marit Kikas

Matemaatika
5.b klassijuhataja

marit.kikas@hariduse.edu.ee


Marju Kirss

Keemia, loodusõpetus

marju.kirss@hariduse.edu.ee


Argo Kirss

Keemia, loodusõpetus väikeklassides

argo.kirss@hariduse.edu.ee


Kadri Koivil

Kehaline kasvatus
kadri.koivil@hariduse.edu.ee


Sirje Kreisman

Eesti keel ja kirjandus

sirje.kreisman@hariduse.edu.ee


Merike Kuldsaar

Geograafia, loodusõpetus

merike.kuldsaar@hariduse.edu.ee


Erki Kuusk

Liiklusõpetus
Väikeklasside pikkpäev

erki.kuusk@hariduse.edu.ee


Marika Kuusk

Väikeklassi õpetaja
8.e klassijuhataja

marika.kuusk@hariduse.edu.ee


Dagmar Käärid

Eesti keel tempoklassis
dagmar.kaarid@hariduse.edu.ee


Christina Köster

Väikeklassi õpetaja
2.e klassijuhataja

christina.koster@hariduse.edu.ee


Enn Laanemäe

Kehaline kasvatus

enn.laanemae@hariduse.edu.ee


Riina Laanes

Muusika
8.b klassijuhataja

riina.laanes@hariduse.edu.ee


Merle Lepik

Klassiõpetaja
3.d klassijuhataja
Haridustehnoloog

merle.lepik@hariduse.edu.ee


Kaie Lepp

1.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
kaie.lepp@hariduse.edu.ee


Merje Lindmäe

Väikeklassi õpetaja, käsitöö
3.c klassijuhataja

merje.lindmae@hariduse.edu.ee


Arne Loorpuu

Füüsika

arne.loorpuu@hariduse.edu.ee


Eena Mark

Ringijuhendaja
eena.mark@hariduse.edu.ee


Ingrid Martin

Abiõpetaja väikeklassides

ingrid.martin@hariduse.edu.ee


Marika Mets

Klassiõpetaja
1.d klassijuhataja

marika.mets@hariduse.edu.ee


Marina Mäetalu

Klassiõpetaja
2.b klassijuhataja

marina.maetalu@hariduse.edu.ee


Margit Mägi

Klassiõpetaja
4.a klassijuhataja

margit.magi@hariduse.edu.ee


Mart Mölder

Bioloogia, loodusõpetus

mart.molder@hariduse.edu.ee


Janne Nurmik

Klassiõpetaja
4.d klassijuhataja

janne.nurmik@hariduse.edu.ee


Liis Ojasaar

Inglise keel

liis.ojasaar@hariduse.edu.ee


Merje Oopkaup

Ajalugu ja ühiskonnaõpetus
7.b klassijuhataja

merje.oopkaup@hariduse.edu.ee


Kristi Orgmets

Matemaatika
kristi.orgmets@hariduse.edu.ee


Sirje Paakspuu

Muusika väikeklassides
6.c klassijuhataja

sirje.paakspuu@hariduse.edu.ee


Ljubov Paju

Vene keel

ljuba.paju@hariduse.edu.ee


Väino Paju

Tööõpetus

vaino.paju@hariduse.edu.ee


Ann Parbus

Inglise keel väikeklassides
7.c klassijuhataja

ann.parbus@hariduse.edu.ee


Inga Pariis

Vene keel
5.d klassijuhataja

inga.pariis@hariduse.edu.ee


Henrik Pihl

Arvutiõpetus
IT-spetsialist
452 6037
henrik.pihl@hariduse.edu.ee


Tatjana Piht

Asendusõpetaja

tatjana.piht@hariduse.edu.ee


Viire Pors

Klassiõpetaja
2.a klassijuhataja

viire.pors@hariduse.edu.ee


Merle Prii

Eesti keel ja kirjandus
8.a klassijuhataja

merle.prii@hariduse.edu.ee


Marina Priske

Vene keel
9.b klassijuhataja

marina.priske@hariduse.edu.ee


Erle Pulk

Saksa keel
9.b klassijuhataja

erle.pulk@hariduse.edu.ee


Monika Heleene Pärt

Matemaatika õpiabi

monika.heleene.part@hariduse.edu.ee


Kadri Pääsukene

Väikeklassi õpetaja

kadri.paasukene@hariduse.edu.ee


Monika Põld

Väikeklassi õpetaja
7.ü klassijuhataja

monika.pold@hariduse.edu.ee


Helen Reino

Väikeklassi õpetaja
5.c klassijuhataja

helen.reino@hariduse.edu.ee


Tiia Rihvk

Inglise keel

tiia.rihvk@hariduse.edu.ee


Katrin Rosin

Klassiõpetaja
3.a klassijuhataja

katrin.rosin@hariduse.edu.ee


Karin Saare

Matemaatika
karin.saare@hariduse.edu.ee


Helen Siigur

Abiõpetaja

helen.siigur@hariduse.edu.ee


Irena Sink

Klassiõpetaja
1.a klassijuhataja
Haridustehnoloog

irena.sink@hariduse.edu.ee


Riina Soon

Füüsika, matemaatika väikeklassides

riina.soon@hariduse.edu.ee


Ester Sõtšova

Matemaatika
ester.sotsova@hariduse.edu.ee


Ivar Tamm

Kehaline kasvatus

ivar.tamm@hariduse.edu.ee


Anne Teigamägi

Looduskeskuse juhataja
Keemia väikeklassides

anne.teigamagi@hariduse.edu.ee


Marika Tiikmann

Väikeklassi õpetaja
2.c klassijuhataja

marika.tiikmann@hariduse.edu.ee


Janne Traumann

Väikeklassi õpetaja
1.c klassijuhataja

janne.traumann@hariduse.edu.ee


Liina Truu

Inglise keel
6.b klassijuhataja

liina.truu@hariduse.edu.ee


Katrin Usin

Klassiõpetaja
2.d klassijuhataja

katrin.usin@hariduse.edu.ee


Gunnar Usin

Ringijuhendaja
gunnar.usin@hariduse.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Malering kolmapäeviti ja neljapäeviti (r 205)


Inge Vahter

Ringijuhendaja
inge.vahter@hariduse.edu.ee


Merlin Vares

Väikeklassi õpetaja
4.c klassijuhataja

merlin.vares@hariduse.edu.ee


Velve Vipp

Matemaatika väikeklassides

velve.vipp@hariduse.edu.ee


Käti Väin

Väikeklassi õpetaja
6.e klassijuhataja

kati.vain@hariduse.edu.ee


Kaisi Õispuu

Klassiõpetaja
4.b klassijuhataja

kaisi.oispuu@hariduse.edu.ee


Ainar Õunpuu

Ajalugu ja ühiskonnaõpetus väikeklassides
9.c klassijuhataja

ainar.ounpuu@hariduse.edu.ee

Klassijuhatajad (42)

Arti Allmägi

7.a klassijuhataja
Huvijuht
5386 9442
arti.allmagi@hariduse.edu.ee


Taimi Arnus

Väikeklassi õpetaja
8.f klassijuhataja

taimi.arnus@hariduse.edu.ee


Krista Hütt

Loodusained väikeklassides
8.c klassijuhataja

krista.hytt@hariduse.edu.ee


Reeli-Alli Kaesvelt

Eesti keel ja kirjandus
6.d klassijuhataja

reeli-alli.kaesvelt@hariduse.edu.ee


Liis Kala-Peäske

Eesti keel ja kirjandus väikeklassides
9.a klassijuhataja

liis.kala-peaske@hariduse.edu.ee


Jaanika Kask

Kunstiõpetus, ajalugu
5.a klassijuhataja

jaanika.kask@hariduse.edu.ee


Ruta Kelt

Klassiõpetaja
3.b klassijuhataja

ruta.kelt@hariduse.edu.ee


Marit Kikas

Matemaatika
5.b klassijuhataja

marit.kikas@hariduse.edu.ee


Marika Kuusk

Väikeklassi õpetaja
8.e klassijuhataja

marika.kuusk@hariduse.edu.ee


Christina Köster

Väikeklassi õpetaja
2.e klassijuhataja

christina.koster@hariduse.edu.ee


Riina Laanes

Muusika
8.b klassijuhataja

riina.laanes@hariduse.edu.ee


Merle Lepik

Klassiõpetaja
3.d klassijuhataja
Haridustehnoloog

merle.lepik@hariduse.edu.ee


Kaie Lepp

1.b klassijuhataja
Klassiõpetaja
kaie.lepp@hariduse.edu.ee


Merje Lindmäe

Väikeklassi õpetaja, käsitöö
3.c klassijuhataja

merje.lindmae@hariduse.edu.ee


Marika Mets

Klassiõpetaja
1.d klassijuhataja

marika.mets@hariduse.edu.ee


Madli Mikli

HEV koordinaator
9.l klassijuhataja
527 5403
madli.mikli@hariduse.edu.ee


Marina Mäetalu

Klassiõpetaja
2.b klassijuhataja

marina.maetalu@hariduse.edu.ee


Margit Mägi

Klassiõpetaja
4.a klassijuhataja

margit.magi@hariduse.edu.ee


Janne Nurmik

Klassiõpetaja
4.d klassijuhataja

janne.nurmik@hariduse.edu.ee


Merje Oopkaup

Ajalugu ja ühiskonnaõpetus
7.b klassijuhataja

merje.oopkaup@hariduse.edu.ee


Sirje Paakspuu

Muusika väikeklassides
6.c klassijuhataja

sirje.paakspuu@hariduse.edu.ee


Ann Parbus

Inglise keel väikeklassides
7.c klassijuhataja

ann.parbus@hariduse.edu.ee


Inga Pariis

Vene keel
5.d klassijuhataja

inga.pariis@hariduse.edu.ee


Viire Pors

Klassiõpetaja
2.a klassijuhataja

viire.pors@hariduse.edu.ee


Merle Prii

Eesti keel ja kirjandus
8.a klassijuhataja

merle.prii@hariduse.edu.ee


Marina Priske

Vene keel
9.b klassijuhataja

marina.priske@hariduse.edu.ee


Erle Pulk

Saksa keel
9.b klassijuhataja

erle.pulk@hariduse.edu.ee


Monika Põld

Väikeklassi õpetaja
7.ü klassijuhataja

monika.pold@hariduse.edu.ee


Maris Rattasepp

Eripedagoog
Väikeklassi õpetaja
503 7367
maris.rattasepp@hariduse.edu.ee


Helen Reino

Väikeklassi õpetaja
5.c klassijuhataja

helen.reino@hariduse.edu.ee


Katrin Rosin

Klassiõpetaja
3.a klassijuhataja

katrin.rosin@hariduse.edu.ee


Irena Sink

Klassiõpetaja
1.a klassijuhataja
Haridustehnoloog

irena.sink@hariduse.edu.ee


Inga Teär

6.a klassijuhataja
HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
5697 7518
inga.tear@hariduse.edu.ee


Marika Tiikmann

Väikeklassi õpetaja
2.c klassijuhataja

marika.tiikmann@hariduse.edu.ee


Janne Traumann

Väikeklassi õpetaja
1.c klassijuhataja

janne.traumann@hariduse.edu.ee


Liina Truu

Inglise keel
6.b klassijuhataja

liina.truu@hariduse.edu.ee


Katrin Usin

Klassiõpetaja
2.d klassijuhataja

katrin.usin@hariduse.edu.ee


Merlin Vares

Väikeklassi õpetaja
4.c klassijuhataja

merlin.vares@hariduse.edu.ee


Mare Vogt

9.e klassijuhataja
Sotsiaalpedagoog
Väikeklassi õpetaja
5782 2377
mare.poopuu@hariduse.edu.ee


Käti Väin

Väikeklassi õpetaja
6.e klassijuhataja

kati.vain@hariduse.edu.ee


Kaisi Õispuu

Klassiõpetaja
4.b klassijuhataja

kaisi.oispuu@hariduse.edu.ee


Ainar Õunpuu

Ajalugu ja ühiskonnaõpetus väikeklassides
9.c klassijuhataja

ainar.ounpuu@hariduse.edu.ee

Tugimeeskond (5)

Madli Mikli

HEV koordinaator
9.l klassijuhataja
527 5403
madli.mikli@hariduse.edu.ee


Mare Vogt

9.e klassijuhataja
Sotsiaalpedagoog
Väikeklassi õpetaja
5782 2377
mare.poopuu@hariduse.edu.ee


Maris Rattasepp

Eripedagoog
Väikeklassi õpetaja
503 7367
maris.rattasepp@hariduse.edu.ee


Marek Schapel

Õppejuht
452 4433
5398 4903
marek.schapel@hariduse.edu.ee


Inga Teär

6.a klassijuhataja
HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
5697 7518
inga.tear@hariduse.edu.ee

Töötajad (33)

Marina Aas

Kooliõde
452 4438
marina.aas@hariduse.edu.ee


Kaia Eelma

Õppetöö korraldaja
452 6059
kaia.eelma@hariduse.edu.ee


Marliin Haamer

Toitlustusjuht, söökla juhataja
5302 4430
marliin.haamer@hariduse.edu.ee


Iivi Jakobson

Raamatukogu juhataja
452 4437
iivi.jakobson@hariduse.edu.ee


Maria Neidra

Juhiabi-sekretär
452 4430
5348 6181
maria.neidra@hariduse.edu.ee


Andreas Noor

Tehnik
453 6140
andreas.noor@hariduse.edu.ee


Meeli Ool

Raamatukoguhoidja
452 4437
meeli.ool@hariduse.edu.ee


Henrik Pihl

Arvutiõpetus
IT-spetsialist
452 6037
henrik.pihl@hariduse.edu.ee


Ellen-Astrid Reeva

Administraator
452 6070
ellen-astrid.reeva@hariduse.edu.ee


Taimi Sepp

Infosekretär
452 6070
taimi.sepp@hariduse.edu.ee


Anne Talu

Administraator (väikeklassid)
455 4388
anne.talu@hariduse.edu.ee


Anne Teigamägi

Looduskeskuse juhataja
Keemia väikeklassides

anne.teigamagi@hariduse.edu.ee


Elve Viljus

Administraator
452 6070
elve.viljus@hariduse.edu.ee


Kalmer Ait

Remonditööline


Helve Eerik

Koristaja


Maris Jaaksaar

Kokk KVKs

maris.jaaksaar@hariduse.edu.ee


Maive Kaev

Koristaja


Marge Kaju

Koristaja


Kerli Kuris

Abikokk


Anne Loik

Koristaja


Viktoria Lõhmus

Kokk

viktoria.lohmus@hariduse.edu.ee


Kersti Mägi-Sepp

Koristaja


Ülle Müür

Koristaja


Karin Napp

Kokk
karin.napp@hariduse.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Kristin Oopkaup-Kask

Nõudepesija


Epp Süld

Kokk

epp.syld@hariduse.edu.ee


Urve Tiits

Koristaja


Skaitrit Toompuu

Abikokk KHKs


Irina Turja

Koristaja


Alari-Annes Vaino

IT-spetsialist
alari.vaino@hariduse.edu.ee


Mariina Viitak

Müüja sööklas

maria.viitak@hariduse.edu.ee


Marge Vogt

Aednik-majahoidja


Maarika Välja

Müüja sööklas

maarika.valja@hariduse.edu.ee

KHK tavaklassid

Üldinfo

KHK väikeklassid

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.