Uudishimu päev 17. november Kuressaare Hariduse Kool

President Alar Karis on teinud ettepaneku tähistada Eestis tänavu 17. novembrit uudishimu päevana.

Kuressaare Hariduse Kool sisustab uudishimu päeva kahe tegevusega:

1. Jagame uusi teadmisi teistega! Küsi täna sõbralt või kolleegilt küsimusi "Kas teadsid, et ...". Kui saad ise midagi uut teada, siis jaga seda teistegagi. Uued teadmised saad kirjutada juuresolevale lingile ning õhtul jagame uusi teadmisi sotsiaalmeedias kõikidega. Jaga vähemalt ühte uut teadmist kõigiga SIIN.

2. Osale uudishimu päeva viktoriinil. Esimesed 10 küsimust on kergemad, järgmised 10 juba keerulisemad, aga võid nendele ka vastamata jätta. Viktoriini leiad SIIT.

President Alar Karise uudishimu päeva videopöördumist näed SIIN.

Samuti kutsub president üles jagama oma kogemusi uudishimu päevast sotsiaalmeedias, kasutades selleks teemaviidet #uudishimupäev.

Uudishimu päeva kohta leiate lisainfot Facebookist uudishimu päeva lehelt.

Kuressaare Hariduse Kool sisustab uudishimu päeva kahe tegevusega:

President Alar Karise uudishimu päeva videopöördumist näed SIIN.

Uudishimu päeva kohta leiate lisainfot Facebookist uudishimu päeva lehelt.