Otsime õpetajaid 24. jaanuar Kuressaare Hariduse Kool

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel
Töökoormus: kokkuleppel tööandjaga

Otsime:

• eesti keele ja kirjanduse õpetajat, kes oskab, suudab ja tahab õpilastega tööd teha. Kasuks tuleb valmisolek õpetada kõne-, teatri- või väitluskunsti;

Kandideerimiseks ootame avaldust, elulookirjeldust (CV) ning haridust tõendavate dokumentide koopiaid e-posti aadressile viljar.aro@hariduse.edu.ee.

Sobival kandidaadil on töötamiseks vajalik kvalifikatsioon olemas või ta on õpetajaks saamise teel.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel
Töökoormus: kokkuleppel tööandjaga