Maakonna näitemängupäevadelt laureaat, eripreemia ja kaks näitlejapreemiat 12. aprill Kuressaare Hariduse Kool

11. ja 12. aprillil toimusid meie majas maakonna koolide näitemängupäevad.

Esimesel päeval astus lavale 8 põhikooli ja teisel 8 algklasside truppi. Põhikooli hindas žürii, kuhu kuulusid Piret Rauk, Maire Sillavee, Piret Puusepp, Tõnis Kipper ja Morten Kosk. Algklassidele andsid hinnangu Hiie Mook, Tiiu Villsaar, Urmas Lehtsalu, Matis Prostang ja Kennet Puiestee.

Meie kool saavutas põhikoolide arvestuses laureaadi Kreputlaste lavastusega „Une(laulu)püüdjad”, juhendaja Rita Ilves. Lisaks anti näitlejapreemiad Kiira Medrile ja Aleksander Medrile.
Algklasside näitemängupäeval sai eripreemia 1.d klassi etendus „Oh, sa heldeke, aprill!”, juhendaja Merle Lepik. Palju õnne ja suur tänu juhendajatele kõikidele osalejatele!

Näitemängupäevade kõik tulemused on järgimsed:
Põhikool
GRAND PRIX:
Aste PK 7. kl „Krokodill” (juhendaja Maia Tõhk)
LAUREAADID:
Kuressaare Hariduse Kooli Kreputlased „Une(laulu)püüdjad” (juhendaja Rita Ilves)
Muhu noorte näitering „Hakkame peale, küll saame teada!” (juhendaja Mare Noot)
Kuressaare Nooruse Kooli 9.c kl „Nooruse tuultes” (juhendajad Liisa Naulainen, Anna Hamburg)
ERIPREEMIAD:
Lümanda PK LÜM9 „NutiNaeris” (juhendaja Janno Tuulik)
Aste PK Teatri noored „Kaelkirjak” (juhendaja Katrin Paju)
Kiira Medri - Kuressaare Hariduse Kooli Kreputlased
Aleksander Medri - Kuressaare Hariduse Kooli Kreputlased

Teele Tõhk - Aste PK Teatri noored
Rasmus Saarkoppel - Muhu noorte näitering

Algkool
GRAND PRIX:
Orissaare Gümnaasiumi 4. kl „Ennemuistsed jutud Reinuvader Rebasest” (juhendajad Kai Paasoja, Janne Hints)
LAUREAADID:
Lümanda PK 1. kl „Veider koolipäev” (juhendaja Kairit Kiisla)
Kuressaare Nooruse Kooli 3.c kl „Pintselsabad” (juhendaja Anu Rand)
Kuressaare Vanalinna Kooli 4.a kl „Kooli mõistatus” (juhendaja Kadi Tänav (Tänak))
ERIPREEMIAD:
Kuressaare Nooruse Kooli 4.a kl „Suurest Tõllust saab Saaremaa vanem” (juhendaja Reet Lasn)
Kuressaare Hariduse Kooli 1.d kl „Oh, sa heldeke, aprill!” (juhendaja Merle Lepik)
Stevan Arthur Tiidermann - Lümanda PK
Filip Viktor Vits - Kuressaare Nooruse Kool
Karl August Kukk - Kuressaare Nooruse Kool
Triin Laurimaa - Kuressaare Vanalinna Kool
ŽÜRII TÄNU:
Emili Johanson - Kuressaare Nooruse Kool
Oliver Janu - Aste PK

Üleriigilisel põhikooli festivalil 17.-19. mail Narvas esindab Saaremaad Aste PK 7. klass.
Üleriigilisel algklasside festivalil 24.-25. mail Sindis esindab Saaremaad Orissaare Gümnaasiumi 4. klass.

Näitemängupäevade kõik tulemused on järgimsed:
Põhikool
GRAND PRIX:
Aste PK 7. kl „Krokodill” (juhendaja Maia Tõhk)
LAUREAADID:
Muhu noorte näitering „Hakkame peale, küll saame teada!” (juhendaja Mare Noot)
ERIPREEMIAD:
Lümanda PK LÜM9 „NutiNaeris” (juhendaja Janno Tuulik)
Aste PK Teatri noored „Kaelkirjak” (juhendaja Katrin Paju)
Kiira Medri - Kuressaare Hariduse Kooli Kreputlased
Aleksander Medri - Kuressaare Hariduse Kooli Kreputlased

Teele Tõhk - Aste PK Teatri noored