Algas järjekordne liikumise mõõduvõtt! 12. aprill Arti Allmägi, Merlin Helm

​​​​​​​Traditsioonilisest koolidevahelisest mõõduvõtust võtab osa 15 kooli!

Sammude sisestamise VORM

Ei ole uudis, et liikumine toetab nii vaimset tervist kui ka üldist elukvaliteeti ja enesehinnangut, ennetab meeleoluhäireid, leevendab ärevust ja aitab stressiga toime tulla. Liikumisega kaasneb suurem heaolu- ja õnnetunne ehk et kui see nüüd kõik lühidalt kokku võtta - selgitame liikumise mõõduvõtuga välja Saare maakonna kõige rõõmsama kooli!

Aktiivne tuleb olla 8.04 - 14.04 liikudes jalgsi või joostes, sest sel aastal kogume samme.

Mõõduvõtt arvestab samme, mis peavad olema salvestatud (näiteks pilt nutikellast või äpist Pacer).

Omavahel võistlevad eraldi arvestuses nii kõikide koolide õpilased, õpetajad ja personal, aga ka taas lapsevanemad!!!

Oma liikumise arvestamiseks täida VORM (Google Forms keskkond, vormi võib siseneda ka pereliikme või sõbra konto alt, sest see pole edastatavate andmetega seotud).

Lubatud on lisada andmeid ühekaupa või terve nädala info korraga, aga viimaseid vastuseid saab esitada kuni 15.04 kell 10:00. Loevad vaid 8.04 - 12.04 kogutud sammud!

Ole kindel, et edastatud info on korrektne, selgelt loetav ja sinu enda andmed.

Jälgi üritust Facebookist, sealt saad jooksvalt teada võistluse seisu ja vajadusel ammutada motivatsiooni.

Vaata ka kihutuskõnesid - Kaur Kivistik, perekond Tuisk, Merlin ja Arti, Kristel Peel, Hariduse kool, Liis Kaal

NB! Kõigi erisuste puhul võta ühendust korraldajatega (arti.allmagi@hariduse.edu.ee või merlin.helm@hariduse.edu.ee) ja leiame koos lahenduse, et sinu liikumisi arvestada saaks.

Kool, liikumine ja rõõm üheskoos - mis saaks veel vahvam olla!

Sammude sisestamise VORM

Ole kindel, et edastatud info on korrektne, selgelt loetav ja sinu enda andmed.

Kool, liikumine ja rõõm üheskoos - mis saaks veel vahvam olla!