Liikumisrõõmu mõõduvõtt 2024 - kooli parimad ning loosiauhinnad 21. aprill Arti Allmägi, Merlin Helm

​​​​​​​Traditsioonilisest koolidevahelisest mõõduvõtust võtab osa 15 kooli!

Aitäh kõikidele, kes võtsid osa "Liikumisrõõmu mõõduvõtust 2024"! Suur kiitus Hariduse kooli õpilastele, sest nii suure kooli kohta osales väga palju õpilasi - ligi 40%, täpsemalt 268 õpilast. Ja väga suur oli ka meie kooli vanemate panus, suured kiidusõnad nendelegi! Soovime premeerida parimaid ning tänada osalejaid antud panuse eest loosiauhindadega:

Palju õnne!

Parim õpetaja - Liis Ojasaar (209 346 sammu), auhinnaks ASA spa kinkekaart

Parim õpilane - Lisandra Müürisepp (6.b, 179 648 sammu), auhinnaks ASA spa kinkekaart

Parim vanem - Triin Kommer (186 693 sammu), auhinnaks FitLife kinkekaart

Parim klass - 3.a (1 562 406 sammu), auhinnaks kommikott klassile

Kiidame ka kommikotiga 6.d klassi, kes kogus teise klassina üle miljoni (1 091 393) sammu!

Loosiauhinnad:

Õpetajate ja personali loosid

Veski kinkekaart - Maive Maripuu

ASA spa kinkekaart - Katrin Rosin

Õpilaste loos

ASA spa kinkekaart - Axel Bruno Kark (2.b)

Apollo kinkepilet - Säde Lee Jürisson (7.a)

Apollo kinkepilet - Isadora Rahumeel (8.a)

Vanemate loos

Fitlife kinkekaart - Ene Salumäe

ASA spa kinkekaart - Elmi Puna

Täname õpetaja Liis Ojasaart, kes lisaks suurele sammude panusele on olnud suureks abiks auhindade organiseerimisel Veski ja FitLife poolt!

Täname ka Saaremaa valda "Liikumisrõõmu mõõduvõtu 2024" toetamise eest.

Auhinnad saab kätte kooli vastuvõtulauast.

Sammude sisestamise VORM

Ei ole uudis, et liikumine toetab nii vaimset tervist kui ka üldist elukvaliteeti ja enesehinnangut, ennetab meeleoluhäireid, leevendab ärevust ja aitab stressiga toime tulla. Liikumisega kaasneb suurem heaolu- ja õnnetunne ehk et kui see nüüd kõik lühidalt kokku võtta - selgitame liikumise mõõduvõtuga välja Saare maakonna kõige rõõmsama kooli!

Aktiivne tuleb olla 8.04 - 14.04 liikudes jalgsi või joostes, sest sel aastal kogume samme.

Mõõduvõtt arvestab samme, mis peavad olema salvestatud (näiteks pilt nutikellast või äpist Pacer).

Omavahel võistlevad eraldi arvestuses nii kõikide koolide õpilased, õpetajad ja personal, aga ka taas lapsevanemad!!!

Oma liikumise arvestamiseks täida VORM (Google Forms keskkond, vormi võib siseneda ka pereliikme või sõbra konto alt, sest see pole edastatavate andmetega seotud).

Lubatud on lisada andmeid ühekaupa või terve nädala info korraga, aga viimaseid vastuseid saab esitada kuni 15.04 kell 10:00. Loevad vaid 8.04 - 14.04 kogutud sammud!

Ole kindel, et edastatud info on korrektne, selgelt loetav ja sinu enda andmed.

Jälgi üritust Facebookist, sealt saad jooksvalt teada võistluse seisu ja vajadusel ammutada motivatsiooni.

Vaata ka kihutuskõnesid - Kaur Kivistik, perekond Tuisk, Merlin ja Arti, Kristel Peel, Hariduse kool, Liis Kaal

NB! Kõigi erisuste puhul võta ühendust korraldajatega (arti.allmagi@hariduse.edu.ee või merlin.helm@hariduse.edu.ee) ja leiame koos lahenduse, et sinu liikumisi arvestada saaks.

Kool, liikumine ja rõõm üheskoos - mis saaks veel vahvam olla!

Palju õnne!

Parim õpetaja - Liis Ojasaar (209 346 sammu), auhinnaks ASA spa kinkekaart

Parim vanem - Triin Kommer (186 693 sammu), auhinnaks FitLife kinkekaart

Parim klass - 3.a (1 562 406 sammu), auhinnaks kommikott klassile

Loosiauhinnad:

Õpetajate ja personali loosid

Veski kinkekaart - Maive Maripuu

ASA spa kinkekaart - Katrin Rosin

Õpilaste loos

ASA spa kinkekaart - Axel Bruno Kark (2.b)

Apollo kinkepilet - Säde Lee Jürisson (7.a)

Apollo kinkepilet - Isadora Rahumeel (8.a)

Vanemate loos

Fitlife kinkekaart - Ene Salumäe

ASA spa kinkekaart - Elmi Puna

Täname ka Saaremaa valda "Liikumisrõõmu mõõduvõtu 2024" toetamise eest.

Auhinnad saab kätte kooli vastuvõtulauast.

Sammude sisestamise VORM

Ole kindel, et edastatud info on korrektne, selgelt loetav ja sinu enda andmed.

Kool, liikumine ja rõõm üheskoos - mis saaks veel vahvam olla!