PILDID! 1. september 2023 22. august Kuressaare Hariduse Kool

Kuressaare Hariduse Kooli esimene september:

1. klasside 1. septembri aktuse pilte näeb SIIT

1. septembri rongkäigu ja aktuse pilte näeb SIIT

10.00 1. klasside aktus ja klassijuhatajatunnid Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumis (Garnisoni 16)

11.30 ilusa ilmaga 1. klasside pildistamine Hariduse tänava koolimaja treppidel. Kui sajab, siis on pildistamine 4. septembril!

NB! Hariduse tänava koolimajja 1. septembril veel ei pääse ja territoorium on külastajatele suletud! Toimub vaid 1. klasside pildistamine peasissepääsu treppidel.

11.45 kõikide klasside kogunemine rongkäiguks Rootsi tänavale (Rohu tänavast Hariduse tänavani).

12.00 rongkäik. Teklid pähe! Rongkäiku võib kaasa võtta vurre, õhupalle jm toredat.

Seoses heitliku ja ennustamatu ilmaga toimub seekord rongkäik järgmiselt:

• kui vihma ei saja, toimub rongkäik lühemalt Rootsi-Rohu-Vallimaa- Spordihoone või
    pikema ringina Rootsi-Tallinna-Torni-Vallimaa-Spordihoone.
  • vihmasaju korral suunatakse õpilased otse spordihoonesse

Aktus toimub igal juhul spordihoones!

NB! Jälgi rongkäigu ja aktuse infot kooli kodulehelt või Facebooki lehelt!

Klassijuhatajatunnid toimuvad kokkuleppel klassijuhatajatega.

1. klasside 1. septembri aktuse pilte näeb SIIT

1. septembri rongkäigu ja aktuse pilte näeb SIIT

Seoses heitliku ja ennustamatu ilmaga toimub seekord rongkäik järgmiselt:

pikema ringina Rootsi-Tallinna-Torni-Vallimaa-Spordihoone.
  • vihmasaju korral suunatakse õpilased otse spordihoonesse

Aktus toimub igal juhul spordihoones!

NB! Jälgi rongkäigu ja aktuse infot kooli kodulehelt või Facebooki lehelt!

Klassijuhatajatunnid toimuvad kokkuleppel klassijuhatajatega.