Õpiabirühmad

Eesti keele (I kuni III kooliaste) ja matemaatika (5.–9. klass) õpiabirühma eesmärk on toetada õpilasi, kellel on ajutised või püsivad ainealased õpiraskused, välja kujunemata õpioskused ning kes vajavad õpioskuste ja -harjumuste kujundamiseks rohkemat tuge kui suures grupis on võimalik pakkuda.
Õpiabirühma tunnid toimuvad samal ajal põhiklassi tundidega. Õpiabirühma suurus on maksimaalselt 12 õpilast.

Õpilase õpiabi vajaduse selgitavad välja eripedagoog/HEVKO koostöös aineõpetajaga ning hinnangule tuginedes teevad lapsevanemale ettepaneku õpilase õpiabirühma suunamiseks.

Õpiabirühma rakendamiseks on vajalik lapsevanema kirjalik nõusolek, otsuse kinnitab direktor käskkirjaga.
Lapsevanema nõusolekud (või põhjendatud keeldumised) kogub klassijuhataja esimese koolinädala jooksul.

Õppeaasta 2024/2025 õpiabirühmad ja -õpetajad tavaklassides:

Ruta Kelt
Eesti keele õpiabi õpetaja 1.–4. klassidele

Reeli-Alli Kaesvelt
Eesti keele õpiabi õpetaja 5. klassidele

Sirli Tooming
Eesti keele õpiabi õpetaja 6.–8. klassidele

Sirje Paakspuu
Eesti keele õpiabi õpetaja 8. klassidele

Pia Käesel
Eesti keele õpiabi õpetaja 9. klassidele

Inga Pariis