VI Anna Raudkatsi nim võistutantsimine 10. veebruar Kuressaare Hariduse Kool

VI Anna Raudkatsi nimelise võistutantsude esitamine toimub 9.-10. veebruaril 2024 Kuressaares.

VI Anna Raudkatsi võistutantsimine on selleks korraks läbi. Täname kõiki tantsijaid, juhendajaid, abilisi, toetajaid ja asjaosalisi. Kohtumiseni juba aastal 2026, kui tantsime Alfred ja Niina Raadiku tantse!

VI Anna Raudkatsi nimelise võistutantsimise parimad on:

Parim põhikooli rühm 5.-6. klasside seas - Rahvatantsuansambel Kajakas 5.-6. klassi segarühm (juhendajad Ingrid Jasmin ja Joanna Kärt Pärtel)

Parim põhikooli rühm 7.-9. klasside seas - Rahvatantsuansambel Kajakas noorem noorterühm (juhendajad Maris Kull ja Joanna Kärt Pärtel)

Parim gümnaasiumi rühm - Tantsuansambel SÕPRUS (juhendaja Agne Kurrikoff-Herman)

Grand Prix - Rahvatantsuansambel Kajakas noorterühm (juhendajad Ulla Helin-Mengel ja Joanna Kärt Pärtel)

VI Anna Raudkatsi võistutantsimise

JUHEND

REGISTREERIMINE

OSALEJAD

INFO OSALEJATELE

AJAKAVA

MAJUTUS