Raudkatsi arveldamine

Osavõtumaks 19 eurot kehtib iga inimese (tantsija, juhendaja, lapsevanema, fänni) kohta. Osavõtumaks tagab vaba pääsu kõigile konkursi üritustele ning sisaldab paketti neljale toidukorrale reede lõunast laupäeva lõunani. Eraldi toidukordi ei saa tellida!

Maksmine toimub ainult pangaülekandega arve alusel, mis saadetakse pärast registreerimiskohtade täitumist või pärast registreerimistähtaja lõppu (taotlus on kooli kodulehel täitmiseks kuni 1. detsembrini 2023 veebilehel hariduse.edu.ee).

Arveid hakkame väljastama jaanuari alguses. Arve on vaja tasuda hiljemalt 31. jaanuariks.