Raudkatsi žürii

Foto: Meeli Laidvee
Ene Jakobson
Tantsupedagoog ja tantsulooja.

Ene on välja töötanud metoodika tantsu õpetamiseks lastele ja noortele. Sõlekeses on Ene loonud rohkem kui 200 eestiainelist tantsu. Ta on olnud seitsmel korral noorte- ja üldtantsupidudel lavastusgrupis liigijuhina ja liigijuhi assistendina ning mitmed tema tantsud on olnud tantsupidude repertuaaris.

Anna Raudkatsi stipendiumi laureaat.
Foto: Visit Saaremaa
Kristel Peel
Saaremaa valla kultuuri- ja spordiosakonna juhataja.

Kristel tantsib rahvatantsurühmas Sõlesepad. Terve oma kooliaja tantsis ta Kosel Kapaku rühmas Kadri Tiitsi juhendamisel. Rahvatantsu on Kristel armastanud terve elu.
Foto: Meriliis Metsamäe
Helerin Rauna
Koolitatud tantsujuht alates 2022. aastast.

Helerin on Kullo huvikoolis tantsuansambel Sõleke juhendaja. ERRSi uute tantsude konkursil 2020. aastal võitis ta I preemia noorte tantsuga "Neiu suureks sai".
Helerin on Saaremaa Ühisgümnaasiumi vilistlane.
Foto: laulupidu.ee
Helena‑Mariana Reimann
Tantsupedagoog ja koreograaf.

Helena-Mariana on koreograaf-tantsuõpetaja Tallinna Huvikeskuses Kullo. Ta on loonud 77 eestianelist tantsu erinevates vanuseastmetes lastele ja noortele ning ta on olnud noorte- ja üldtantsupidude lavastusgrupis ning liigijuht ka II Meeste tantsupeol.
Foto: erakogu
Merje Lindmäe
Kuressaare Hariduse Kooli väikeklassi õpetaja, käsitöö õpetaja, klassijuhataja.

Merje tantsib alates 2013. aastast naisrahvatantsurühmas Kadrid. Esimesed sammud rahvatantsus tegi Merje aga juba 1989. aastal. Ta on osalenud kahel naiste tantsupeol, neljapäevasel labajalgadel kui mitmetel Kadride sünnipäevapidudel.

Foto: Meeli Laidvee
Ene Jakobson
Tantsupedagoog ja tantsulooja.

Anna Raudkatsi stipendiumi laureaat.
Foto: Visit Saaremaa
Kristel Peel
Saaremaa valla kultuuri- ja spordiosakonna juhataja.

Foto: Meriliis Metsamäe
Helerin Rauna
Koolitatud tantsujuht alates 2022. aastast.

Helerin on Saaremaa Ühisgümnaasiumi vilistlane.
Foto: laulupidu.ee
Helena‑Mariana Reimann
Tantsupedagoog ja koreograaf.

Foto: erakogu
Merje Lindmäe
Kuressaare Hariduse Kooli väikeklassi õpetaja, käsitöö õpetaja, klassijuhataja.