Võistle arvuti moodi mõtlemises!! 09. november Henrik Pihl

Informaatikaviktoriin Kobras on rahvusvaheline – 15. ja 16. novembril saad võistelda õpilastega 60st riigist!
Registreerimine 12.septembrini (pühapäeva õhtuni).

Kuressaare Hariduse koolis saab Kopra informaatikaviktoriinil osaleda kahel päeval:

• K 15. novembril kell 14.30 (arvutiklass 218) või
  • N 16. novembril kell 12.25 (ruum 218).
    Maksimaalne lahendamise aeg on 45 minutit.

Lahendamine toimub veebipõhise individuaalse kontrolltööna, grupitöö on keelatud, töö ajal internetist vastuseid otsida ei tohi.

Registreerimiseks saada enne 12.novembrit e-kiri aadressile henrik.pihl@hariduse.edu.ee, kirja sisusse kirjuta oma *nimi, *klass ning *osalemise kuupäev.

Mida see viktoriin endast kujutab?

Kobras on üldhariduskoolide õpilastele mõeldud informaatikaviktoriin, mille teemaderingi mahuvad küsimused arvutiteadusest, loogikast, arvutite riist- ja tarkvarast, infoturbest, arvutieetikast, arvutus- ja sidetehnika ajaloost ning informatsiooni mõistmisest ja tõlgendamisest üldisemalt.

Osaleda saab alates 5. klassist, võistlus toimub neljas vanuserühmas: benjaminid (5.–6. klass), kadetid (7.–8. klass), juuniorid (9.–10. klass) ja seeniorid (11.–12. klass).
Tutvu ka eelmiste õppeaastate ülesannetega.

Miks sa võiksid osa võtta?

Saad oma teadmisi proovile panna; kohtuda erinevate inimeste ja erialaspetsialistidega; I vooru parimatel lahendajatel on võimalus osaleda II voorus 4. veebruaril 2024 Tartus. Peaauhinnaks varasematel aastatel sõit Joensuu teaduslaagrisse SciFest (http://scifest.fi/).
Lisaks eelnevale boonuspunktid informaatikaõpetajalt :-)

• K 15. novembril kell 14.30 (arvutiklass 218) või
  • N 16. novembril kell 12.25 (ruum 218).
    Maksimaalne lahendamise aeg on 45 minutit.

Mida see viktoriin endast kujutab?

Tutvu ka eelmiste õppeaastate ülesannetega.

Miks sa võiksid osa võtta?

Lisaks eelnevale boonuspunktid informaatikaõpetajalt :-)