Vint jm ajugümnastika 16. aprill Kuressaare Hariduse Kool

Üleriigilist võistluskogemust saab ka kodust lahkumata, allpool lühidalt suurematest võistlustest, kus KHK õpilased on saavutanud häid tulemusi.

Üleeestilise mõttespordiolümpiaadi (aka Vint) XII hooajal saavutasid Kuressaare Hariduse Kooli mõlemad võistkonnad koolide koondarvestuses neljanda koha!

Eesti spordiklassikaga: "Neljas koht on jama" Vindi puhul 100% nõustuda ei saa – üle vabariigi võttis võistlusest osa 85 kooli, algkooli arvestuses 55 ning põhikooli arvestuses 66 kooli; kokku osales võistlusel 1183 õpilast.

Võistlusaladest – male, kabe, gomoku, sudoku, ristsõna – olid algkooli võistkonnale edukaimad sudoku (meeskondlik 7. koht) ja ristsõnad (4. koht) ning põhikoolile gomoku (võistkondlik 4. koht) ja ristsõnad (3. koht).
Individuaalselt saavutas koondarvestuses 11.koha Hondar Dagfinn Väärtnõu (osalejaid põhikooli arvestuses 562); Ats Selge oli 466 algkooli õpilase seas 21. Mõlemaile nagu ka võistkondadele tõi edu stabiilsus kõigil viiel alal.

Punktitoojad algkooli võistkonnas: Ats Selge, Osvald Tabri, Daniel Saar, Christofer Ado Kasin, Ramon Laanekivi, Chris Lepisto, Mattias Mägi, Gevor Nõmm, Johan Mander, Katariina Saar, Johannes Nõmm, Krendon Kaljulaid, Liisu Alev, Milena Emilia Mäeorg, Stefan Starõgin, Robin Lõhmus.

Põhikooli võistkond: Hondar Dagfinn Väärtnõu, Siim Vatsfeld, Mattias Kobin, Carlos Püüding, Robin Thor Väärtnõu, Kert Käsper, Agor Mäeorg, Joosep Sepp, Renno Vainu, Karl Gregor Palm, Jakob Kongas, Oskar Kirs, Laura Putku, Roland Palomino, Andero Tamm.

Suur tänu mõlemale tiimile, sihikindlust ja püsivust järgmiseks õppeaastaks ning täiendust põhikooli meeskonnale (registreerimine algab oktoobris 2024)!

**************
Matemaatikavõistlusest Känguru võttis 21.03.2024 üle Eesti osa enam kui 20 000 põhikooli õpilast. Pre-ekolieride vanusrühmas (1.–2.klass) oli osalejaid 5423. Tipptulemuse saavutanud ühe protsendi hulka jõudis 2.d klassi õpilane Ekke Tuisk, kes oli 46!

*************
Märtsis toimunud astronoomiaviktoriinil Pulsar jõudis Krita Kilumets 8.klassi arvestuses väärikale 13ndale kohale.

Leidke endile meeldiv ala, kus teiste Eesti õpilastega võidu ajusid ragistada!

**************

*************

Leidke endile meeldiv ala, kus teiste Eesti õpilastega võidu ajusid ragistada!