Viktoriin “Siniroheline maa” 09. mai Inge Vahter

Lõppes TÜ Teaduskooli veebipõhine bioloogiavõistlus “Siniroheline maa”. Võistlus koosnes kolmest voorust. Igas voorus anti lahendada 15 ülesannet. Esimene voor keskendus taimedele, teine loomariigile ning kolmanda vooru ülesanded käsitlesid inimest ja teda ümbritsevat maailma. Ülesannete lahendamiseks oli alustamise hetkest aega 15 minutit. Kokku võttis viktoriinist osa 915 õpilast 73 erinevast koolist, meie koolist kuus õpilast.

Tulemused:
6. klassi arvestuses Elis Helena Võidula (6.d) – 9. koht
7. klassi arvestuses Lee Tamm (7.b) – 13. koht
8. klassi arvestuses Krita Kilumets (8.b) – I koht, Isadora Rahumeel (8.a) – II koht

Üldarvestuses tulid meie kaheksandikud kõrgetele kohtadele: Krita II koht, Isadora 4. koht.
Krita ja Isadora olid väga tublid, sest Krita kaotas esikohale vaid 0,1 punktiga ja Isadora kolmandale kohale samuti 0,1 punktiga.
Veel osalesid meie koolist Säde Kalamees (6.a) ja Annabel Ansel (7.a). Kiitus kõigile osalejatele!

Viktoriinile suunaja õpetaja Inge Vahter

Tulemused: