Vikerkaare ja virmaliste preemiad 29. juuni Kuressaare Hariduse Kool

20. juunil toimunud õppenõukogus toimus lisaks õppetööga seotud aruteludele ka õpetajatele ja koolitöötajatele tunnustamine. Päev lõppes väljasõiduga Saaremaa Loomaaeda, Fööniksi aeda ja Ideafarmi.

Vikerkaare auhind antakse aasta jooksul üllatava, särava, ennastületava ja erakordsega silma paistnud õpetajatele Vikerkaare auhind. Auhinna saajaid on seitse, sama palju kui vikerkaares värve. 2024. aastal tunnustati preemiaga järgmisi õpetajaid: Arti Allmägi, Katrin Hommik, Maarja Kullama, Janne Nurmik, Liis Ojasaar, Ann Rihvk ja Marika Tiikmann.

Virmaliste preemia pälvib viis töötajat - taustajõud, kelle panus õppeaasta õnnestumisse on olnud suurim. 2024 tunnustati järgmisi koolitöötajaid: Maive Maripuu, Ülle Müür, Maria Neidra, Kristin Oopkaup ja Skaitrit Toompuu.

Palju õnne kõikidele!

Palju õnne kõikidele!