Uudised

Valla aasta noor tegija - Lenna Haandi! 12. jaanuar Kuressaare Hariduse Kool

11. jaanuaril tänati Kuressaare linnuse kapiitlisaalis toimuval noortevaldkonna tunnustusüritusel möödunud aasta parimaid noortevaldkonna tegijaid.


Tunnustusi jagati neljas kategoorias. Kategoorias aasta noor tegija anti välja kolm tunnustust ning kategoorias aasta noortevaldkonna tegija kaks tunnustust. Teistes kategooriates (aasta noortevaldkonna tegu ja aasta noortevaldkonna toetaja) anti üks tunnustus. Kokku esitati neljas kategoorias 62 kandidaati.

***

Aasta noore tegija laureaat - Lenna Haandi (8.b)!

Lenna Haandi on kooli üks eeskujulikumaid õpilasi. Lisaks headele õpitulemustele ning sõbralikule iseloomule on ta ühiskondlikult aktiivne ja loodusest hooliv noor. Õpilasesinduse liikmena on tal suur roll erinevate ürituste korraldamisel - ta on julge kaasa rääkima koolielu puudutavates küsimustes ning esindama õpilasi või õpilasesindust erinevatel sündmustel. Lisaks väga heale õppeedukusele on laureaat olnud edukas erinevatel loodusteaduste olümpiaadidel. Huvi ja hoolivust looduskeskkonna suhtes näitab tema osavõtt mitmest looduslaagrist.
Ta on ka Saaremaa valla noortevolikogu aseesimees ning seisab hea kohalike noorte parema käekäigu eest. Lisaks lugemisele, matkamisele ja kunstikoolile leiab ta aega veel kitarriõppeks ning tegeleb juba kaheksandat aastat võimlemisklubis FLEX iluvõimlemisega. Tema on see noor, kelle peale võib alati kindel olla ja see on õpetajate ning kaasõpilaste silmis väga suur väärtus.

Meie koolist olid aasta noortevaldkonna tegija nominentide hulgas veel muusikaõpetajad ja koorijuhendajad Mari Ausmees ja Riina Laanes ning huvijuht Arti Allmägi.

 

Palju õnne kõikidele tunnustuse pälvinutele!

Tunnustusi jagati neljas kategoorias. Kategoorias aasta noor tegija anti välja kolm tunnustust ning kategoorias aasta noortevaldkonna tegija kaks tunnustust. Teistes kategooriates (aasta noortevaldkonna tegu ja aasta noortevaldkonna toetaja) anti üks tunnustus. Kokku esitati neljas kategoorias 62 kandidaati.

***

Aasta noore tegija laureaat - Lenna Haandi (8.b)!


Lenna Haandi on kooli üks eeskujulikumaid õpilasi. Lisaks headele õpitulemustele ning sõbralikule iseloomule on ta ühiskondlikult aktiivne ja loodusest hooliv noor. Õpilasesinduse liikmena on tal suur roll erinevate ürituste korraldamisel - ta on julge kaasa rääkima koolielu puudutavates küsimustes ning esindama õpilasi või õpilasesindust erinevatel sündmustel. Lisaks väga heale õppeedukusele on laureaat olnud edukas erinevatel loodusteaduste olümpiaadidel. Huvi ja hoolivust looduskeskkonna suhtes näitab tema osavõtt mitmest looduslaagrist.
Ta on ka Saaremaa valla noortevolikogu aseesimees ning seisab hea kohalike noorte parema käekäigu eest. Lisaks lugemisele, matkamisele ja kunstikoolile leiab ta aega veel kitarriõppeks ning tegeleb juba kaheksandat aastat võimlemisklubis FLEX iluvõimlemisega. Tema on see noor, kelle peale võib alati kindel olla ja see on õpetajate ning kaasõpilaste silmis väga suur väärtus.

Meie koolist olid aasta noortevaldkonna tegija nominentide hulgas veel muusikaõpetajad ja koorijuhendajad Mari Ausmees ja Riina Laanes ning huvijuht Arti Allmägi.

 

Palju õnne kõikidele tunnustuse pälvinutele!