Vaktsineerimisvõimalused maakonnas 25. oktoober Kuressaare Hariduse Kool

25. oktoobril 2021 avaldasid Eesti Koolijuhtide Ühendus, Eesti Haridustöötajate Liit, Õpetajate Ühenduste Koostöökoda, Eesti Eripedagoogide Liit, Eesti Õpilasesinduste Liit ning Haridus- ja Teadusministeerium palve lastevanematele ja noortele kaasa aidata viiruse leviku piiramisele ja koolide avatuna hoidmisele.

Tutvu Covid-19 vastu vaktsineerimisvõimalustega Saare maakonnas,  rohkem infot leiad lehelt vaktsineeri.ee.

Kuressaare Hariduse Kooli töötajatest tõhustusdoosi saanute kokkulugemiseks on vaja juba julgelt enam kui kaht kätt.