Vabariiklik bioloogiaolümpiaad 21. mai Inge Vahter

17.–19. maini toimus Vanaõue puhkekeskuses 6.–9. klasside bioloogiaolümpiaadi lõppvoor, kuhu meie koolist oli maakonnavooru põhjal kutsutud kolm õpilast. Kolme päeva jooksul toimusid õppekäigud loodusesse, tuli vastata teooriaküsimustele ja läbida kaks praktilist taimede-loomade tundmise kabinetti.

Meie tulemused:
Lee Tamm (7.b) – I koht
Isadora Rahumeel (8.a) – III koht
Lee ja Isadora olid ka oma vanuseklassi arvestuses parimad botaanikas.
Krita Kilumets (8.b) – 9. koht

Olümpiaadi ettevalmistuseks oli vaja teha üsna palju tööd, aga tüdrukud olid väga tublid.
Olen teie üle väga uhke, sest jõudsite kõik vabariigi esikümnesse!

Õpetaja Inge Vahter

Meie tulemused:
Lee Tamm (7.b) – I koht
Isadora Rahumeel (8.a) – III koht
Lee ja Isadora olid ka oma vanuseklassi arvestuses parimad botaanikas.
Krita Kilumets (8.b) – 9. koht

Olen teie üle väga uhke, sest jõudsite kõik vabariigi esikümnesse!

Õpetaja Inge Vahter