Suusatamisest 10. jaanuar Kuressaare Hariduse Kool

Praegu saab suusatada Tervisepargis. Kui lumeolud paranevad, tehakse rajad ka Hariduse tn 13 staadionile ning Upale.

Need õpilased, kel oma suusavarustust pole, saavad seda laenutada koolist. Laenutamine toimub kolmes kohas: tervisepargis, Kingu majas ja Upal. Hinnad on samad, mis eelmistel aastatel: suusad 50 senti kord, kepid 50 senti ja saapad samuti 50 senti kord.
Laenutuskohtades on õpilaste nimekirjad, kuhu laenutamise puhul vastav märge tehakse. Maksmine toimub pärast suusahooaja lõppu arve alusel. Oma suuski ja kelke saab samuti koolis hoida.

Suuski ja keppe saab jätta tervisepargis olevasse soojakusse, Kingu majja ja Upal olevasse konteinerisse. Oma saapad peab õpilane viima koju kuivama.