Sügisene liikumispäev 22. september Arti Allmägi

29. septembril on liikumispäev, orienteerumine sügiseses Kuressaares.

Liikumispäev toimub kõigile Hariduse kooli 1. - 9. klassidele.

Selga ilmastikule vastav riietus ja jalga jalanõud, mis jätavad jalad kuivaks.

Mis toimub?
Orienteerumine koos klassiga ühes prügi koristamisega (prügi, mille jõuate kanda lõpp-punkti).

Prügi on kõikjal. Innustame koristuspäeval märkama eelkõige väikeprügi, sealhulgas suitsukonisid, mida leídub ohtralt parklates, bussipeatustes ja teepervedel. Paluge lastel isiklikud kindad kaasa võtta. Prügikotid organiseerime koolist. Võimaluse korral võiks desinfitseerimisvahend ja supipurk või väike kott suitsukonide jaoks kaasas olla. Prügikotid tooge Vana-Roomassaare, Tuule ja Staadioni tänavate vahelisel alal olevasse parklasse, organiseerime need ise ära.

Liikumispäeva täpsem info klassidele on SIIN.

Mida teha koristamise ajal:
NB! Märgake väikeprügi – korjake üles just see kõige väiksem prügi, mida esmapilgul näha polegi: kõik suitsukonid, pudelikorgid, plastiktükid, kommipaberid, klaasikillud jne. Koguge suitsukonid eraldi kokku ning anna meile teada, mitu liitrit neid kogunes (nt mitu moosipurgi täit)! Sellega annate panuse Eesti konistatistikasse!

Mida teha peale koristust:
!!! Vaadake koos, mida leidsite, millist prügi oli kõige rohkem ning proovige hinnata prügi kogust, sh suitsukonide hulka eraldi (nt mõelda, mitu Salvesti supipurgi täit konisid kogusite).
!!! Lugege üle kõik koristajad.
!!! Arvuti taha jõudes täitke ankeet.
!!! Laadige üles üks pilt kogutud prügist ja üks grupipilt orienteerumise lõpp-punktist. Võite ka muid toredaid pilte üles laadida.

Koolidele mõeldud koristuspäeva info: https://www.maailmakoristus.ee/kool/
NB! Osaleme ka kontserdi loosis!

Liikumispäev toimub kõigile Hariduse kooli 1. - 9. klassidele.

Selga ilmastikule vastav riietus ja jalga jalanõud, mis jätavad jalad kuivaks.

Mis toimub?

Liikumispäeva täpsem info klassidele on SIIN.

Mida teha koristamise ajal:

Mida teha peale koristust:
!!! Lugege üle kõik koristajad.
!!! Arvuti taha jõudes täitke ankeet.

Koolidele mõeldud koristuspäeva info: https://www.maailmakoristus.ee/kool/
NB! Osaleme ka kontserdi loosis!