Sammuralli tulemused 20. aprill Arti Allmägi

Sammuralli kolme kooli vahel on selleks korraks peetud. Osa võtsid Kuressaare Hariduse Kool, Kuressaare Nooruse Kool ja esimest korda ühines Kuressaare koolidevahelise väljakutsega Kuressaare Vanalinna Kool. Rõõm on teatada, et kõige rohkem samme kogus meie kool, suur tänu kõikidele panustajatele! Meie kooli parimad sammukogujad ja kolme kooli kokkuvõtted leiate juuresolevatest graafikutest. Iga kooli parimale õpilasele on Grand Rose SPA Hotel välja pannud spa-pääsme kahele ja parimale õpetajale 3-käigulise õhtusöögi Grand Rose Spa Hotelli restoranis. Palju õnne!