Saaremaa Ühisgümnaasiumist Kuressaare Hariduse Kool 20. oktoober Marek Schapel

2021. aasta 1. septembril avatakse Saaremaa riigigümnaasium ning Saaremaa Ühisgümnaasium muutub põhikooliks. Vastavalt Saaremaa vallavolikogu otsusega saab tekkiva põhikooli nimeks Kuressaare Hariduse Kool. Uus domeeninimi on hariduse.edu.ee.

Kuressaare Hariduse Kooli töötajate e-posti aadressi kuju on: eesnimi.perekonnanimi@hariduse.edu.ee, kus täpitäht on asendatud alustähega, nt "tapitaht".

E-posti aadress eesnimi.perekonnanimi@hariduse.edu.ee luuakse õpilastele alates 1. klassist. KHK kasutab haridusasutustele mõeldud Google'i organisatsioonikontot ehk Google Workspace for Education.
Lisaks e-posti kasutamisele saab õpilane oma kontoga kasutada teisi Google Workspace'i võimalusi (Google Drive, Classroom, Meet, kalender jne), mida kasutavad õpetajad igapäevases õppetöös, distantsõppel ning suhtlemisel õpilastega.

Ametlik suhtluskanal kooli ja kodu vahel on eKool.

Ametlik suhtluskanal kooli ja kodu vahel on eKool.