Uudised

Rimi jalgpalli osavusfestivalilt poodiumikohad! 29. märts Kuressaare Hariduse Kool

29. märtsil toimus Kuressaare spordihoones Rimi jalgpalli osavusfestival, kus osalesid Saare maakonna koolid. Meie koolist olid osalemas kaks 1.-3. klassi võistkonda ja üks 4.-5. klassi võistkond.


Eriti hästi läks nooremas vanuseastemes. Seitsme võistkonna seas saavutas I koha meie kooli võistkond koosseisus Maria Eiland (3.a), Otto Välja, Artur Väärtnõu, Janell Aus, Kristofer-Robin Laine ja Tergo Mänd (kõik 3.b). Võit tuli väga napilt Luce kool ees.

Meie koolist oli nooremas vanuseastmes teinegi võistkond, kes pääses samuti poodiumile. III koht saavutati koosseisus Jaagup Rõõm (2.a), Martha-Anett Aavik (2.b), Mia-Meribel Teder (2.b), Joonas Mrbate, Mairold Muul ja Kaspar Truu (kõik 3.d).

5.b klassi võistkond koosseisus Steven Koovisk, Lisandra Müürisepp, Henri Oopkaup, Roland Reinmaa, Melani Umber ja Renno Vaino saavutas 5. koha seitsme võistkonna seas.

Palju õnne ja suur tänu kõikidele osalejatele!

Noortega käis kaasas huvijuht Arti Allmägi.

 

Fotogalerii -> https://photos.app.goo.gl/6BB3kFzRsQJuFk1w9

Eriti hästi läks nooremas vanuseastemes. Seitsme võistkonna seas saavutas I koha meie kooli võistkond koosseisus Maria Eiland (3.a), Otto Välja, Artur Väärtnõu, Janell Aus, Kristofer-Robin Laine ja Tergo Mänd (kõik 3.b). Võit tuli väga napilt Luce kool ees.

Meie koolist oli nooremas vanuseastmes teinegi võistkond, kes pääses samuti poodiumile. III koht saavutati koosseisus Jaagup Rõõm (2.a), Martha-Anett Aavik (2.b), Mia-Meribel Teder (2.b), Joonas Mrbate, Mairold Muul ja Kaspar Truu (kõik 3.d).

5.b klassi võistkond koosseisus Steven Koovisk, Lisandra Müürisepp, Henri Oopkaup, Roland Reinmaa, Melani Umber ja Renno Vaino saavutas 5. koha seitsme võistkonna seas.

Palju õnne ja suur tänu kõikidele osalejatele!

Noortega käis kaasas huvijuht Arti Allmägi.

 


Fotogalerii -> https://photos.app.goo.gl/6BB3kFzRsQJuFk1w9