Matemaatikaviktoriini NUPUTA tulemused 30. november Kuressaare Hariduse Kool

30. novembril toimus võistkondliku matemaatikaülesannete lahendamise võistluse NUPUTA eelvoor. Võistluste tulemused kujunesid järgmisteks.

5.–6. klasside arvestuses
I koht Muhu Põhikool (Mart Tamm, Markus Mäe, Joosep Metsaalt, Margus Jõeleht, õp Tiina Saar)
II koht Kuressaare Nooruse Kool II (Mihkel Kaju, Martis Leiner, Cristofer Voksep, Kasper Orglaan, õp Ruth Rist)
III koht Kuressaare Vanalinna Kool I (Mihkel Tamm, Kaur Kask, Ats Gregor Kasin, Reio Toom, õp Girta Tang, Liana Heinsoo)
4. koht Kuressaare Hariduse Kool II (Laura Putku, Lenna-Marie Pihl, Mihkel Saar, Rasmus Väli, õp Karin Saare)
5.–6. koht Kuressaare Hariduse Kool III    (Mattias Lott, Jaco Putnik, Ott Herman Kirs, Karl Lõbus, õp Marit Kikas)
5.–6. koht Kuressaare Hariduse Kool I (Karl Gregor Palm, Aleksander Medri, Agor Mäeorg, Lisandra Müürisepp, õp Ester Sõšova, Monika Heleene Pärt)

7. klasside arvestuses
I koht Orissaare Gümnaasium (Lisell Laul, Lagle Levit, Carola Viljaste, õp Kristiina Lindmets)
II koht Salme Põhikool (Kätlin Õunpuu, Auli Parrest, Lisette Mägi, õp Triin Uussaar)
III koht Kuressaare Nooruse Kool I (Noora Nook, Katreen Sepp, Tuuli Täht, õp Laivi Jürisson)
5.–6. koht Kuressaare Hariduse Kool (Miina Sink, Lee Tamm, Lilith Pruul, õp Marit Kikas, Karin Saare, Ester Sõtšova)

Täname osalejaid ja õnnitleme võitjaid!

5.–6. klasside arvestuses

7. klasside arvestuses

Täname osalejaid ja õnnitleme võitjaid!