Maakonna vendade Liivide luulekonkursi laureaadid on Kärt Medri ja Aleksander Medri 03. aprill Kuressaare Hariduse Kool

2. aprillil toimus meie koolis maakonna vendade Liivide luulekonkurss, kus tuli esitada üks tekst Juhan või Jakob Liivilt ja teine tekst Liivi preemia saanud autorilt.

Üleriigilise konkursi  juhendist lähtudes toimus võistlus 4. kuni 12. klassini ühes vanuseastmes.

Meie kooli esindasid Lisette Milpak (9.b), Kärt Medri (7.b) ja Aleksander Medri (5.b).

Kärt ja Aleksander tulid mõlemad laureaadiks.

Aitäh kõigile väga hea esinemise eest ning palju õnne Kärdile ja Aleksandrile! Suur tänu juhendaja Rita Ilvesele noorte juhendamise ja maakonna vendade Liivide luulekonkursi korraldamise eest!

Fotod

Saarte Hääle uudis

Kärt ja Aleksander tulid mõlemad laureaadiks.

Fotod

Saarte Hääle uudis