Maakonna Jäljendusvaadendilt III koht ja 2 eripreemiat! 20. märts Kuressaare Hariduse Kool

20. märtsil meie koolimajas toimunud maakondlikul Jäljendusvaadendil sai 7.b klass 7.-9. klasside arvestuses III koha! Eripreemiaga tantsu eest tunnustati 4.d klassi tüdrukuid ja individuaalse eripreemia parima Shakira eest sai Michelle Õun 3.a klassist.

Kolmapäeval, 20 märtsil toimus Kuressaare Hariduse koolis Saare maakonna koolide jäljendusvaadend 2024. Korraldajad olid eelmise aasta Grand Prix võitja Kuressaare Vanalinna Kool ja huvijuht Piret Seema ning külalislahke Kuressaare Hariduse Kool ja huvijuht Arti Allmägi.

Osales 12 kooli: Kuressaare Hariduse Kool, Kuressaare Vanalinna Kool,  Kuressaare Nooruse Kool, Salme Põhikool, Leisi Kool, Lümanda Põhikool, Valjala Põhikool, Luce Kool, Muhu Põhikool, Orissaare Gümnaasium, Mustjala Kool, Kärla Põhikool.

Laval oli 32 etteastet ja esinejaid oli kokku 308. Lisaks super tublid juhendajad, keda oli 28.

Etteasteid hindas noortesõbralik ja heatahtlik 5-liikmeline žürii, kuhu kuulusid:

Triino Lest - kultuurikorraldaja,
Anita Mäetalu - Saaremaa Tantsutüdrukute treener,
Renat Ränk - Noortejaama noorsootöötaja,
Alexandre Ronceray - Noortejaama vabatahtlik Prantsusmaalt,
Kristin Poopuu - Saaremaa Gümnaasiumi 2. revüü projektijuht.

JÄLJENDUSVAADEND 2024 toetajad olid: Saaremaa vald, Saaremaa Muuseum, Kuressaare Teater, Saaremaa Kunstistuudio ja Anne Tootmaa, Apollo Kino.

Suur tänu Hariduse kooli õpilasesindusele ja Vanalinna kooli õpilastele, kes andsid panuse sündmuse õnnestumisele!

TULEMUSED:

GRAND PRIX - Muhu Põhikooli 3. kl,  laul filmist Mamma Mia  “Mamma Mia! Here we go again!” (juhendaja Karina Kütt)

1.-3. kl arvestuses:

I koht - Leisi Kooli 2. kl, “Serotoniin” ja Anet Vaikmaa (juhendaja Katrin Õitspuu)

II koht - Luce Kool 3. kl, popurrii: Rumal Noorkuu “Jamaika hällilaul”, Must Q “Rahvaspordipäev”, Raul Seppel “Sein on ees” (juhendaja Brita Pärtel)

III koht - Kuressaare Vanalinna Kool 3.b kl, In Corpore Sano - Konstrakta (juhendaja Madli Varik)

Individuaalne eripreemia - parim Shakira - Michelle Õun Kuressaare Hariduse Kooli 3.a kl

4.-6. kl arvestuses:

I koht - Kuressaare Nooruse Kool 6.c, Hovery Covery - “Ära jahtu” (juhendaja Kristin Lauri)

II koht - Muhu Põhikool 4.-5. kl, Mikael Gabriel X nublu - Vox Populi (õpilaste ühistöö)

III koht - Luce Kool, 5. kl, Sia “Elastic Heart” (juhendaja Brita Pärtel)

Eripreemia tantsu eest - Kuressaare Hariduse Kool 4.d kl, Black Pink “DDU-DU-DDU-DU” (juhendaja Katrin Hommik)

7.-9. kl arvestuses:

I koht - Lümanda Põhikool 7. kl, Verka Serduchka - Dancing Lasha Tumbai (juhendaja Reet Laht)

II koht - Valjala Põhikool 6. kl, Kalush Orchestra “Stefania” (juhendaja Ester Vaiksaar)

III koht - Kuressaare Hariduse Kool 7.b kl, Katy Perry “Hot n cold” (õpilaste ühistöö)

Triino Lest - kultuurikorraldaja,
Anita Mäetalu - Saaremaa Tantsutüdrukute treener,
Renat Ränk - Noortejaama noorsootöötaja,
Alexandre Ronceray - Noortejaama vabatahtlik Prantsusmaalt,
Kristin Poopuu - Saaremaa Gümnaasiumi 2. revüü projektijuht.

TULEMUSED:

1.-3. kl arvestuses:

4.-6. kl arvestuses:

III koht - Luce Kool, 5. kl, Sia “Elastic Heart” (juhendaja Brita Pärtel)

7.-9. kl arvestuses: