Maakonna aasta hariduse sõber on meie kooli huvijuht Arti Allmägi 30. august Kuressaare Hariduse Kool

Saare maakonna "Aasta hariduse sõber 2024" on meie kooli huvijuht Arti Allmägi! Palju õnne!

Saare maakonna hariduskonverentsil 29. augustil meie koolis tunnustati parimaid haridustöötajaid.

"Arti on tänavu olnud paljudele Saaremaa lastele oluliste arendavate ürituste üks korraldajaid. Oma lugupidava suhtumisega kõikidesse on ta suurepärane eeskuju noortele: ta on mõistev, rahulik, töökas ja toetav tugi koolis nii õpilastele kui ka õpetajatele."

Lisaks olid meie kooli õpetajatest nomineeritud erinevates kategooriates veel:
Aasta klassiõpetaja - Janne Nurmik
Aasta klassijuhataja - Arti Allmägi
Aasta klassijuhataja - Marina Mäetalu
Aasta klassijuhataja - Inga Teär
Aasta huvialaõpetaja - Arti Allmägi
Aasta huvialaõpetaja - Eena Mark (Saaremaa Gümnaasiumi nime all)
Aasta tugispetsialist - Maris Rattasepp
Aasta hariduse sõber - Anne Teigamägi

Palju õnne kõikidele!

Lisaks olid meie kooli õpetajatest nomineeritud erinevates kategooriates veel:
Aasta klassiõpetaja - Janne Nurmik