Loodusteaduste viktoriinist "Loogiline loodusteadus" 22. märts Kuressaare Hariduse Kool

Lõppenud on loodusteaduste viktoriin ja meie seitsmendikud olid tublid.

Lõppenud on 2023. aasta veebipõhine loodusteaduste viktoriin „Loogiline loodusteadus“ 7. ja 8. klassi õpilastele. Võistlus toimus kolmes voorus ajavahemikus 6. veebruar–12. märts ja kõigist kolmest voorust võttis üle-eestiliselt osa 193 õpilast (7. klassi õpilasi oli 81). Kuressaare Hariduse Kooli õpilaste üle on põhjust rõõmu tunda, tulemused on järgmised:

Krita Kilumets (7.b), 7. klasside arvestuses II koht (üldarvestuses 12. koht);

Loore Birkenfeldt (7.b) 7. klasside arvestuses 5. koht (üldarvestuses 23. koht);

Albert Birkenfeldt (7.b) 7. klasside arvestuses 13. koht (üldarvestuses 54. koht);

Isadora Rahumeel (7.a) 7. klasside arvestuses 19. koht (üldarvestuses 66. koht).

Õpilasi suunas võistlusest osa võtma õpetaja Marju Kirss.

Õnnitleme õpilasi ja täname õpetaja Marju Kirssi!

Krita Kilumets (7.b), 7. klasside arvestuses II koht (üldarvestuses 12. koht);

Õpilasi suunas võistlusest osa võtma õpetaja Marju Kirss.

Õnnitleme õpilasi ja täname õpetaja Marju Kirssi!