Loodusteadused ja mõttesport – olümpiaadide vahetulemused 12. jaanuar Kuressaare Hariduse Kool

Eesti loodusteaduste olümpiaadi 2021/22 piirkonnavoorust 7.-8. klassile võttis üle vabariigi osa enam kui 400 õpilast. Saare maakonnast oli osalejaid 8, kõik KHK õpilased.
Silmapaistvalt kõrge koha saavutasid Illimar Kirss (8.b) ja Jarno Mononen (8.b); vastavalt 12. ning 15.koht!! Mõlemad on kutsutud loodusteaduste olümpiaadi lõppvooru.

Mõttespordi olümpiaadi (MSO) II etapp stardib järgmisel nädalal, esmaspäeval 17.01.2022.
Pärast I etappi on meie algklasside meeskond auväärsel kolmandal kohal (osalevaid koole 52); põhikooli võistkond on sama kõrgel positsioonil – 66 osalenud kooli seas kolmandad!

Hoiame kõigile pöialt!

Hoiame kõigile pöialt!