Uudised

Lions Klubi kingitus 12. november Arti Allmägi


Neljapäeva, 11. novembri hommikul said kõik esimeste klasside õpilased kingikoti, mille sisuks hammaste eest hoolitsemise vahendid: hambahari, -pasta, hambapesupäevik. Lisaks helkur ja kleeps. Liiga paljudel lastel esineb hambahaigusi ning hambapesu ja suuhooldus on väga olulised asjad. Seepärast otsustaski Eesti LIONS piirkond, mis on maailma suurima heategevusorganisatsiooni Lions Clubs International üks osa, teha sellise kingituse, et juhtida tähelepanu ja innustada lapsi oma hammaste eest hoolitsema. Juba enam kui 30 aastat on nimetatud heategevusorganisatsioon tegutsenud ka Saaremaal. Meie kooli toodud kingitused jõudsid lasteni Kuressaare Lions klubi esindajate kaudu.

Neljapäeva, 11. novembri hommikul said kõik esimeste klasside õpilased kingikoti, mille sisuks hammaste eest hoolitsemise vahendid: hambahari, -pasta, hambapesupäevik. Lisaks helkur ja kleeps. Liiga paljudel lastel esineb hambahaigusi ning hambapesu ja suuhooldus on väga olulised asjad. Seepärast otsustaski Eesti LIONS piirkond, mis on maailma suurima heategevusorganisatsiooni Lions Clubs International üks osa, teha sellise kingituse, et juhtida tähelepanu ja innustada lapsi oma hammaste eest hoolitsema. Juba enam kui 30 aastat on nimetatud heategevusorganisatsioon tegutsenud ka Saaremaal. Meie kooli toodud kingitused jõudsid lasteni Kuressaare Lions klubi esindajate kaudu.