Kuressaare kraanivesi ei ole joogikõlbulik 03. september Kuressaare Hariduse Kool

Hea lapsevanem!

Kuressaare kraanivesi ei ole praegu joogikõlbulik, kuna viimaste päevade veeproovidest on leitud nii E.coli kui ka coli-laadseid baktereid. Seetõttu on palve Kuressaares kraanivett keetmata kujul mitte tarbida.

Esmaspäeva, 4. septembri hommikul viib vallavalitsus koolidesse ja lasteaedadesse pudelivett. Kuna transport võtab aega ja mõnda asutusse ei pruugi pudelivesi jõuda enne lõunat, siis palun andke võimalusel lapsele hommikul kodust kaasa oma veepudel.

Täpsem info vallavalitsuse kodulehel

Saaremaa vallavalitsus