Kuressaare Hariduse Kooli preemiad 2022/23 26. juuni Kuressaare Hariduse Kool

Suvevaheaja eel on traditsiooniks tunnustada oma kooli õpetajaid ja töötajaid, kes sellel aastal panusega kooli heaks silma on jäänud. Välja antakse aasta õpetaja, vikerkaare ja virmalise preemiad.

Kuressaare Hariduse kooli aasta õpetajaks valiti Merlin Vares!

Merlini kandidatuuri põhjenduste seas on välja toodud järgmist: Juba aastaid Kingu emme ja päeva organisaator, armastatud arvuti- ja robootikaõpetaja, meie õpetajate koolitaja, Liikuma Kutsuva Kooli üks juhte. Sai eelmisel aastal magistrikraadi ja tegi ära õpetaja kutseeksami. Loe kõiki tunnustavaid sõnu viimasest koolilehest https://hariduse.edu.ee/et/uudised/haridusvaat-nr-10-21

Vikerkaare auhind antakse igal kevadel õppeaasta jooksul üllatava, särava, ennastületava ja erakordsega silma paistnud õpetajale. Auhinna saajaid on seitse, samapalju kui vikerkaares värve. Vikerkaare preemia saajad 2022/2023:
Maris Rattasepp
Karin Saare
Merje Lindmäe
Kätlin Hommik
Reeli-Alli Kaesvelt
Enn Laanemäe
Ainar Õunpuu

Virmaliste preemia pälvib viis koolitöötajat-taustajõudu, kelle panus õppeaasta õnnestumisse on olnud suurim. Virmaliste preemia saajad 2022/2023:
Kalmer Ait
Andreas Noor
Marika Välja
Taimi Sepp
Marina Viitak

Palju õnne kõikidele ja suur tänu panuse eest kooli heaks!

Kuressaare Hariduse kooli aasta õpetajaks valiti Merlin Vares!

Maris Rattasepp
Karin Saare
Merje Lindmäe
Kätlin Hommik
Reeli-Alli Kaesvelt
Enn Laanemäe
Ainar Õunpuu

Kalmer Ait
Andreas Noor
Marika Välja
Taimi Sepp
Marina Viitak

Palju õnne kõikidele ja suur tänu panuse eest kooli heaks!