Kooli Jäljendusvaadend 18. märts Arti Allmägi

18.03 toimus meie kooli Jäljendusvaadend, kus selgitasime välja need esinejad, kes esindavad kooli maakonna voorus.

Sellel korral oli osalemine vabatahtlik ning saime näha ühtekokku 16 etteastet.

Parimaid valisid välja žürii koosseisus Kadri Rõõm, võimlemisklubi Pärl eestvedaja ja treener, Kristina Õun, Punase Risti Saaremaa Seltsi eestvedaja ja pikaaegne tantsija tantsuklubi Semiir ridades ning Merle Lepik, meie kooli klassiõpetaja ja Ela ja Sära õpetajate showgrupi üks eestvedajatest.

Kõik esinejad olid äärmiselt tublid, et nad julgesid lavale teiste ette oma numbritega tulla ja olid selle nimel vaeva näinud. Meie kooli valiti esindama järgmised numbrid (suured linnakoolid võisid edasi saata 2 parimat):

1.-3. klassid
3.a - Shakira "Waka-waka"
3.a - Puuluup ja 5MIINUST "(nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi

4.-6. klassid
4.d - Black Pink "DDU-DU DDU-DU"
5.d - Ice Cream "Suveparadiis"

7.-9. klassid
7.b - Katy Perry "Hot n Cold"
9.ab - Elina Born, Stig Rästa/Ott Sepp, Märt Avandi - "Goodbye to Yesterday"

Pildigaleriid näeb SIIT.

Sellel korral oli osalemine vabatahtlik ning saime näha ühtekokku 16 etteastet.

1.-3. klassid
3.a - Shakira "Waka-waka"
3.a - Puuluup ja 5MIINUST "(nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi

4.-6. klassid