Uudised

Koidulauliku konkursilt laureaat 07. detsember Arti Allmägi

Teisipäeval, 6. detsembril toimus Kuressaare Nooruse Koolis maakondlik etlemiskonkurss Koidulauliku valgel.


Konkursil tuli esitada üks tekst Lydia Koidulalt ja teine Kersti Merilaasilt. Meie koolist osalesid Krita Kilumets (7.b) ja Mihkel Saar (5.d). Mõlemas vanuseastmes anti välja Grand Prix, laureaadid ja eripreemiad. Žürii kiitis nii Kritat kui Mihklit, laureaaditiitliga läks koju Mihkel Saar! Žüriisse kuulusid Lee Trei, Mihkel Vendel, Veikko Lehto, Urve Aedma ja Kristina Liiv.

Palju õnne Mihklile!

 

Foto: Gert Lutter

Konkursil tuli esitada üks tekst Lydia Koidulalt ja teine Kersti Merilaasilt. Meie koolist osalesid Krita Kilumets (7.b) ja Mihkel Saar (5.d). Mõlemas vanuseastmes anti välja Grand Prix, laureaadid ja eripreemiad. Žürii kiitis nii Kritat kui Mihklit, laureaaditiitliga läks koju Mihkel Saar! Žüriisse kuulusid Lee Trei, Mihkel Vendel, Veikko Lehto, Urve Aedma ja Kristina Liiv.

Palju õnne Mihklile!

 

Foto: Gert Lutter