Kiirtestimine kodus 14. detsember Marek Schapel

Hiljemalt homme, 15. detsembril saavad õpilased koolist kaasa testikomplektid viie testiga. Testimine toimub kodus 16. ja 20. detsembril (Kingu maja 21. detsembril koolis) ning 10., 12. ja 14. jaanuaril.
Testi tegemise õpetus asub Haridus- ja Teadusministeeriumi kodulehel.

Positiivse testitulemuse saanud õpilane läheb/jääb koju, vanem helistab PCR testile saatekirja saamiseks perearstile või perearsti nõuandeliinile 1220. Seejärel saab aja broneerida testimise kõnekeskuse telefonil 646 4848 või veebilehel. Palume kindlasti teavitada ka klassijuhatajat!

Aitäh, et aitate Eestis COVID-19 viiruse levikut piirata!

Testi tegemise õpetus asub Haridus- ja Teadusministeeriumi kodulehel.

Aitäh, et aitate Eestis COVID-19 viiruse levikut piirata!