Kiira Medrile kiidukiri üleriigiliselt etlejate konkursilt 19. veebruar Kuressaare Hariduse Kool

Reedel, 16. veebruaril toimus Palamusel üleriigiline etlejate konkurss.

Põhikooli osas esindasid Saaremaad 7.-9. klassi vanusegrupis Kärt Medri ja 4.-6. klassi vanuses Kiira Medri. Traditsiooniliste laureaaditiitlite asemel anti igas vanusegrupis välja neli kiidukirja parimatele ilulugejatele. Ühe nendest sai ka Kiira. Palju õnne ja aitäh mõlemale osalejale väga tubli esinemise eest! Täname juhendajat Rita Ilvest!