KHK aasta õpetaja - Maris Rattasepp 24. mai Kuressaare Hariduse Kool

22. mail toimunud Kevadkontserdil kuulutati välja meie kooli aasta õpetaja.

Aasta õpetaja tiitli pälvis sel aastal eripedagoog ja HEV koordinaator Maris Rattasepp!

Maris on inimene, kes ei olegi nagu päris õpetaja. Samas on ta õpilastele toeks üsna palju rohkemgi võib-olla kui õpetaja suudab, toeks oma kolleegidele ehk rohkemgi kui mõni teine kolleeg suudab. Tema on see, kelle juures tekib kindlustunne ja uus hingamine, kuid kellel on ka okkad, millega saab vajadusel torkida asjad edasi liikuma. Hetkel on Maris omandamas veel logopeedia magistrikraadi.

Palju õnne kogu koolipere poolt!

Palju õnne kogu koolipere poolt!