Uudised

Ilmus Haridusvaat nr 6 (28) 29. veebruar Kuressaare Hariduse Kool


Sellest numbrist leiab intervjuu meie kooli uue haldusjuhi Tiiu Vichmanniga, kuu heateoks on neljandike tähetunni raames korraldatud sõbrapäevalaat, mille tulu lapsed annetasid kodutute loomade aitamiseks, lugu sellest, kuidas esimesed klassid pidasid 100 päeva pidu ja loomulikult palju muudki põnevat, mida üks veebruar kooliellu pakub. Head lugemist!

Haridusvaat nr 6 (28)

Sellest numbrist leiab intervjuu meie kooli uue haldusjuhi Tiiu Vichmanniga, kuu heateoks on neljandike tähetunni raames korraldatud sõbrapäevalaat, mille tulu lapsed annetasid kodutute loomade aitamiseks, lugu sellest, kuidas esimesed klassid pidasid 100 päeva pidu ja loomulikult palju muudki põnevat, mida üks veebruar kooliellu pakub. Head lugemist!

Haridusvaat nr 6 (28)