Ilmus Haridusvaat #6 01. märts Kuressaare Hariduse Kool

Kuresaare Hariduse Kooli kuukiri "Haridusvaat" ilmub iga kuu esimestel päevadel ja on nähtav kooli väljaannete rubriigis:
Meie kool-->Kooli väljaanded-->KHK ajakiri "Haridusvaat"

Värskes numbris heidab hoolekogu esimees pilgu õppeaasta esimesele poolele; on intervjuu korvpallitreener Enn Laanemäega; kajastuvad Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamiste telgitagused ning õpilaste soovid Eestile. Pikk lugu on turvalisest suhtlemisest internetis ning lühemad lood klasside ja õpetajate tegemistest. Lisaks tavapärased rubriigid.

Vt kõiki ajakirja "Haridusvaat" numbreid

Vt kõiki ajakirja "Haridusvaat" numbreid