Hurraa! KHK sai kolmeseks! 27. mai Arti Allmägi, Janne Nurmik

Hariduse kool tähistab täna, 27. mail oma kolme aastaseks saamist!

Hommikul kogunesid kõik kooli ette ja alustasime pidupäeva kooli hümni laulmisega. Sellele järgnes direktori sõnavõtt. Lõpetuseks laulsid kõik koos muusikaõpetajate juhendamisel sünnipäevalaulu. Kuid enne koolimajja suundumist sai igaüks teha enda kõrval olevale inimesele veel kallistuse ja soovida "palju õnne".

Söökla üllatas pidupäeva puhul friikartulite ja lihapallide ning pannkookide ja moosiga. Igatahes hea ja parema kätte saamiseks tuli järjekorras seista.

Ühtlasi rõõmustasid meid pidupäeval tutinädala lõpetanud üheksandikud, kellele toimus aulas meeleolukas tutipäeva aktus. Eelnevalt tuli aga viimase koolikella saatel läbida spaleer hõiskavate ning plaksutavate koolikaaslaste ees, esimeste klasside juntsud käe otsas.

Galeriid:
Kooli sünnipäev