Haridusvaat #14 01. detsember Kuressaare Hariduse Kool

KHK kuukiri Haridusvaat ilmub iga kuu esimestel päevadel ja on nähtav kooli väljaannete rubriigis.

Meie kool -> Kooli väljaanded -> KHK ajakiri Haridusvaat

Ilmunud on ajakirja Haridusvaat 14. number. Juttu on uuest järelevastamise süsteemist ja statistikast, parimatest tulemustest erinevatel võistlustel, ukrainlaste loodusretkest Miku metsaparki, laste toetamisest koolikeskkonnas, lapse keelelise arengu toetamisest, mitmetest klasside toimetamistest ja paljust muustki. Intervjuu on tehtud kooli vikerkaare preemia pälvinud õpetajate Liina Truu ja Jaanika Kasega.

Meie kool -> Kooli väljaanded -> KHK ajakiri Haridusvaat