Füüsikavõistluse "Kajakas" tulemused 28. jaanuar Kuressaare Hariduse Kool

2024. aasta füüsikavõistluse "Kajakas" ülesannete lahendamisel arvasid Besseli J-funktsiooni nullkohad ning lusika otste vahelise temperatuurierinevuse diferentsiaalvõrrandi lahendi ära 8.a klassi õpilased Robin Thor Väärtnõu (üldarvestuses 53.; 8.klasside õpilaste seas 7.koht) ja Isadora Rahumeel (üldarvestuse 63.; 8.klasside 10.koht).
Tublid olid ka üldarvestuses 200 parema hulka jõudnud Eudora Kask (8.a) ja Lenna Haandi (8.b). Kõigi õpetaja on Arne Loorpuu.

Kokku osales üle-eestilisel füüsikavõistlusel 442 õpilast 36st koolist.

Kokku osales üle-eestilisel füüsikavõistlusel 442 õpilast 36st koolist.