Uudised

Etluskonkursilt 3. koht ja eripreemia! 03. veebruar Kuressaare Hariduse Kool

Etlejad olid Hansenist Tammsaareni konkursil edukad.


Albus toimus 3. veebruaril 20. korda etluskonkurss Hansenist Tammsaareni. Üritus oli armas ning tase oli sel korral väga ühtlane. Saarlasi esindasid meie koolist Kärt Medri (6.b, fotol keskel), kes tuli tagasi 3. kohaga ja Lisette Milpak (8.b, fotol paremal), keda tunnustati eripreemiaga. Eripreemiaga tuli tagasi ka meie kooli endine õpilane ja praegune Saaremaa Gümnaasiumi abiturient Kirke Medri (fotol vasakul). Palju õnne teile ja täname juhendajat Rita Ilvest!

Albus toimus 3. veebruaril 20. korda etluskonkurss Hansenist Tammsaareni. Üritus oli armas ning tase oli sel korral väga ühtlane. Saarlasi esindasid meie koolist Kärt Medri (6.b, fotol keskel), kes tuli tagasi 3. kohaga ja Lisette Milpak (8.b, fotol paremal), keda tunnustati eripreemiaga. Eripreemiaga tuli tagasi ka meie kooli endine õpilane ja praegune Saaremaa Gümnaasiumi abiturient Kirke Medri (fotol vasakul). Palju õnne teile ja täname juhendajat Rita Ilvest!