Dumle rahvastepalli maakonna turniirilt kaks esikohta! 30. november Kuressaare Hariduse Kool

1.-3. klasside Dumle rahvastepalli maakonna turniir oli meie õpilastele edukas.

Osales 11 poiste võistkonda ja 7 tüdrukute võistkonda üle maakonna. Tüdrukud mängisid läbi kõikide meeskondadega ja ei kaotanud ainsatki geimi. Poisid sattusid loosi tahtel B-alagruppi, kust väljusid alagrupi võitjana. Edasi tulid mängud finaalikohtade peale, kust meie poisid väljusid taas võitjatena ja ees ootas 1.-2. koha mäng. Seal satuti taas kokku Kaali kooli võistkonnaga, keda alagrupis juba korra võideti. Tulemuseks nii poistele kui tüdrukutele särav karikas ja kuldmedalid.

Palju õnne kõikidele mängijatele! Suur tänu treener Irena Sink ja suur tänu näpunäidete jagamise eest Kristjan Lepp!