Bussisõit maakonna- ja linnaliinidel 30. jaanuar Marek Schapel

Bussisõit Saare maakonna liinidel ning Kuressaare linna ja selle lähiümbruse liinidel on alates 22.01.2024 tasuline. Tasuta sõit kehtib isikutele kuni 19. eluaastani (k.a) ja isikud alates 63. eluaastast (k.a), Ka tasuta sõit tuleb valideerida ühiskaardiga. Ühiskaardi puudumisel saab tasuta sõidu õiguse korral bussijuhilt null-hinnaga paberpileti. Ühiskaardina saab kasutada meie ISIC õpilaspiletit, mis tuleb registreerida piletisüsteemis.

Avaliku teenindamise lepingu alusel teenindavate bussiliinide info ja sõiduplaanid on leitavad aadressil www.peatus.ee. Saare maakonna avalikku bussiliinivedu korraldab Saaremaa Vallavalitsus ning liine teenindab AS GoBus.

Täiendav info vallavalituse kodulehel.